2733
2734
عنوان

ولی من فقط 16 سالمه ...

326 بازدید | 19 پست

میتونین کمکم کنین؟ بچه ها مشکلاتی که تو خانوادم هست هر روز زیاد میشه تو‌چهرشون اصلا خنده نمیبینم من این وسط دارم اذیت میشم ، برای چیزای خیلی کوچیک حرص میخورن همش انرژی منفیه ، همه اینا داره به من اسیب میزنه من دارم داغون میشم این‌وسط.. چند شب خوابم‌نمی برد سرم درد میومد .آخه درس میخونم انرژی منفی میاد سراغم بعد میگم بهشون من ناراحتم میگن‌ چی کم داری مگه ... خلاصه چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگر دوست و رفیق خوب داری سعی کن بااون وقت بگذرونی و درس بخونی 

ورزش کنی و کمتر توخونه باشی

کاری نمی شه کرد تو نمیتونی اونارو تغییر بدی 

البته همه این کارای بالا ک گفتم سخته انجامشون ولی خب اوضاع تغییر میکنه

انگار همه ی فکر و خیال ها توی یک چشم به هم زدن جمع بشن درون جسم واحدی که ازش هیچ راه فراری نیست‌.

بنظرم زیادی حساس شدی 

تو فقط رو درست تمرکز کن

عاشق گوربا هستم🐈❤️                                                            당신은 매우 실업자입니다. 왜냐하면이 텍스트를 번역하러 오셨습니다               

شما آلان در سن خیلی مهم و حساسی هستی باید بدونی که الان وضع اقتصادی خانواده ها بهم ریخته سخت شده زندگی و باید بدونی شاید مادر پدرت بین خودشون ناراحتی ها و درگیری های دارند که اصلا نمیتونند به فرزندانشان منتقل کنند و به خاطر همین موضوعات درونی ، سر هر چیز کوچکی بحث و اختلاف نظر پیش میاد. شما به نظر من خودتو در بحث ها کمرنگ کن یعنی برو اتاقت فقط تمرکز کن روی درس و دانشگاه و موفقیت های آینده ت و سعی کن نوشته های مثبت بنویسی روی دیوارها ی اتاقت بچسبانی خودتو سرگرم گن مطالعه کن آهنگ گوش کن دوستان خوبی انتخاب کن و سعی کن ضمن اینکه درک می‌کنی خانواده تو سعی کنی که روی تو اثرات منفی نگذارند. این پدر مادری که جلوی بچه ها بحث و جدل و جنگ میکنند من و شما دعواشون رو میبینیم اما آشتی شون و بوسه هاشون رو نمی‌بینیم برای همین فقط منفی ها جمع میشه توی ذهن ما پس اهمیتی به دعواها نده و صبوری کن وارد دانشگاه بشی و راه خودت رو پیدا کنی 

فاصله بگیر  خودتو توی مشکلاتشون درگیرنکن  جو شاد برای خورت بساز بااهتگ و درگیرکردن خودت ب ...

اینکارو میکنم واقعا ولی وقتی لبخند اونارو میبینم از شدت خوشحالی بغضم میگیره . نمیتونم بی تفاوت باشم

2706