2733
2734
عنوان

شوهرم به خانمای ولنگ و باز نگاه میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 3017 بازدید | 91 پست
بچها به داد من برسید .تو گوشی شوهرم چند وقت پیشا گروهو کانال بد دیدم .هیچ پیامی نداده بود .پیوی هم ا ...

ابجی جان شما خانما به چه چیزایی فکر میکنید و خودتون الکی ازیت میکنید به خدا تو این دور زمونه این چیزا دیگه طبیعیه نگرانی و ناراحتی نداره بخدا بچه بیغمبر هم که باشیوارد سایت و گروه بد هم نشی خود به خود اعلانش رو گوشی میاد یا عوض کانالت میکنن وسوسه میشی نگاه میکنی طبیعیه انسانیم دیگه

دوست داشتنیم نگران نباش🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من شدیدا معتقد هستم همه چیز از ذات و تربیت خانوادگی و وجدان پاک هست

کسی که این سه رو نداشته باشه شما براش جنیفر هم باشی بازم نگاه هرز، افکار کثیف و میل به گناه خواهد داشت 

پس ایراد از شما نیست شما کامل و زیبا هستید طرف مقابلتون لایق نیستند

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
منم دقیقا مثل شما هستم دلیلش اینه عادت دارن مرض دارند کرم دارن تستوسترون بالایی دارند یا دارند توی ذ ...

من بهش گفتم  من فکر میکنم تو اونارو نگاه میکنی با من مقایسه میکنی 

خیلی ناراحت شد گفت نه اصلا اینطورنیست و فلان و خودتو  با بقیه مقایسه نکن

حتی بعضی وقتا از خودم عکس و فیلمای این مدلی با گوشی خودش میگیرم خیلی دعوام میکنه میگه یکی میبینه دلم نمیخواد

بعد ی بار بهش گفتم خب عکس منم مثل زنا ک تو گوشیت هست 

عصبی شد گفت خودت با ای خرابا مقایسه نکنننن

طبیعیه خب ابجی منم نگا میکنم پسرا و مردا همینن دیگه😅

تو مجرد هستی 

بحثت جداست

فرض کن توی یه رابطه هستی (حالا یا دوستی یا ازدواج)

اینکه دوست دخترت یا همسرت دائم به مردای مختلف قد بلند و هيکلی و سیکس. پکی و فلان... نگاه کنه عین دوران مجردیش

اوکی هستی؟ 

تو مجرد هستی  بحثت جداست فرض کن توی یه رابطه هستی (حالا یا دوستی یا ازدواج) اینکه دوست دخ ...

خب از نظرم صرفا نگاه کردن ایرادی نداره کاری به دین و این چیزا ندارم امام و امام زاده که نیستیم خب چشمه میبینه دیگه

دوست داشتنیم نگران نباش🤣
ابجی جان شما خانما به چه چیزایی فکر میکنید و خودتون الکی ازیت میکنید به خدا تو این دور زمونه این چیز ...

خدا پدر مادرت بیامرزه ک بلاخره از نگاه ی مرد داستانُ دیدیم 

قانع نکنین خودتون 😑

خداکنه دو سه تا اقا دیگ هم بیان نظرشونو بگن

تو مجرد هستی  بحثت جداست فرض کن توی یه رابطه هستی (حالا یا دوستی یا ازدواج) اینکه دوست دخ ...

وای منم ب شوهرم همینو میگم😂😂😂😂

میگم خوبه منم مردای ورزشکار فلان بیسان نگاه کنم 

من بهش گفتم  من فکر میکنم تو اونارو نگاه میکنی با من مقایسه میکنی  خیلی ناراحت شد گفت نه ...

یه چیزی میگم یادت بمونه مردها برای خونه شون زن عاقل و با حیا دوست دارند اما برای لذت شون زن خراب دوست دارند هرچی خراب تر و لخت و بی حیا تر لذتش برای. اینا بیشتره 

2706