2733
2734
عنوان

چجوریییی صبح ساعت ۳ پاشم

282 بازدید | 14 پست

بچه ها من پس فردا امتحان دارم بعد چون دیشب تاصبح نخوابیدم و صبحش ساعت ۵ بیدار شده بودم خیلییییییییی خوابم میاد دیگه هیچی تو مغزم نمیره

می خوام الان بخوابم ساعت ۳ پاشم بخونم 

ی راهکار بدید توروخدا من اصلا نمیتونم صبح خودم بیدار شم از خواب یعنی یکی باید بیاد منو بیدار کنه تازه بازم بزور بیدار میشممم💔

گوشیم رو هم میزارم رو زنگ بلند میشم قطع میکنم باز میخوابم 

ی روش بگید صبح خودم ساعت سه بیدارررر شممممم ؟

کسی هم نمیتونه بیدارم کنه چون همه ساعت سه خوابننن

میشه برای اینکه بتونم موفق بشم و بابام رو سر بلند کنم برام با قلب پاکتون صلوات بفرستید ❤️🫂                                 ی دختری که عاشق بابا و مامانشه 🫀🥹       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمی‌خواد  بخواب تا صبح قشنگ پاشو صورتتو بشور صبحانه بخور بشین سر درس تا آخر شب

نه بابااا امتحان دارم نمیشه که خیلی درسام مونده

میشه برای اینکه بتونم موفق بشم و بابام رو سر بلند کنم برام با قلب پاکتون صلوات بفرستید ❤️🫂                                 ی دختری که عاشق بابا و مامانشه 🫀🥹       
گوشی رو بزار دور صداشم زیاد کن که مجبور شی بلند شی از جات ایشالا رفتی دانشگاه دیگه عادت میکنی   ...

عاااا اینم خیلی خوبه 

امتحان مبکنم خدا کنه پاشم که اگه پا نشم همه برنامه ریزیم بهم میریزه

خواهر چرا الکی میگی  من یک عدد دانشجو ام  و هنوز هم مثل چی تو گل گیر کردم 😂

اقا خداوکیلی مثل روزای اول سخت نیست

(وی امروز را خواب موند)

البته بستگی به بدن هم داره من مامانم عادت کرده صبا بدونه ساعت پا میشه

2706