2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من نظرات کاربرانی رو میخوندم  که بسیار عالی و خوب نظر داده بودن . اما همشون لغو کاربری شدن &nbs ...

اره تایپیک چرت و پرت خیانت و راجب رابطه هستش بعد اینا ....

راجب سربازی بود 

چه عجببب؟

بعد تاپیک های چرت پرت گزارش نمیزنن خدا

سلام خوبی شما تویی که اومدی امضام بخونی برام دعا کن که چیزی که میخوام بدست بیارم چیزی نمیخوام ترک کنم دعا کنی برام هاا چون امضام خوندی یوهاهاها

کلا نظرات قدیمی سایت خیلی بهتره ...

من یادمه داشتم از مشکلاتم میگفتم زرتی نی نی سایت تعلیق کرد 

و دنبال راهکار بودم 

چرا؟

چون گفتم پارتنررررر از نظرش بد بود حالا اون بنده خدا نامزدم قراره عروسی کنیم همینقدر 

درباره پریودی و بارداری سوالایی خاص بپرسه کسی شامی میشن چون چندتا مرد هست 

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  

آخه تو همه تاپیک ها دو تا جامعه شناس قهار وجود دارن که با هم مخالفن باید گیس و گیس کشی کنن😃 

البته این تاپیکه رو ندیدم اصلا

زنی را می شناسم من که شعرش بوی غم دارد ولی می خندد و گويد که دنيا پيچ و خم داردزنی با تار تنهايی لباس تور می بافد زنی در کنج تاريکی نماز نور می خواند
2706