2733
2734
عنوان

این اپشنی که خدا به ما خانوما داد

160 بازدید | 15 پست

اصلا نمیشه گفت آپشن

اگر باشه که باید یک هفته قبلش بری پیشوازش از سنگین شدن سی.نه ها تا سردرد تغییر خلق وخو هورمون هزار کوفت دیگه

وقتیم اومد که باز تا یک هفته باید درگیر کثافت کاریش باشی خب حالا تموم میشد تا میای ی نفس راحت بکشی میپری تو تخمک گذرای و دردای مزخرفش

این پروسه بدون وقفه ادامه داره

و تو چ بسا باید شکرگزار این دردها باشی چون اگر نباشه  و تو یائسه شی عملا از ی زن از رده خارج میشی

همسرم امروز میگفت همکارش که۵۸سالشه گفته خانمم یائسه شده و متاسفانه دیگه مناسب نیازهای هم نیستیم

واین چقدر تلخه

گــ🌹ـلی نمانده خـ🦋ـودت گل باش...
مگه  یائسه.بشه نمیتونه رابطه داشته باشه ؟؟

خب اون خانم دیگه عملا هیچ هورمون جنسی ساختوپاخت نمیکنه و حسی ب اون رابطه نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از رده خارج؟

جالب بود

داریم تو ۲۰۲۵ زندگی میکنیم ولی چارچوب فکری ۱۹۲۵.

خیلی طبیعیه که وقتی کسی پیر میشه نیاز جنسیش کم بشه و این زن و مرد نداره

یائسگی هم باعث نمیشه میل جنسی کسی از بین بره و اون دوست عملا زر زده.

فکر کنید همسر ادم بره با همکارش در مورد یائسه شدن خانمش و بقول شما از رده خارج شدنش صحبت کنه 

نمردیم و فهمیدیم یائسگی پایان یک زن هست 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
از رده خارج؟ جالب بود داریم تو ۲۰۲۵ زندگی میکنیم ولی چارچوب فکری ۱۹۲۵. خیلی طبیعیه که وقتی کسی ...

من که به شخصه مردایی رو دیدم که تو سن هشتادسالگی تازه رفتن زن ۳۸ساله گرفتن عموی پدر خودم!!!و حتی باردار هم شد اون خانم

ولی ایا ی زن۸۰ساله با ی مرد۳۸ساله مطابقت جنسی دارند خیررر

در ضمن من متوجه سال میلادی هستم نیازی به یاداوری شما نبود

چه زشته که یک مردی بیاد به یک مرد دیگه بگه همسرم یائسه شده و از رابطه بینشون صحبت کنه

چ زشتی داره وااا

ینی اون مرد اگر ی مشکلی براش پیش بیاد باید با هیشکی درمیون نذاره اتفاقا با همکارش که احتمالا میدونه قضاوتش نمیکنه

حالا همه خانمای نی نی سایتی از دم یائسه قدرتمند مستقل شدن که دارن بنا بر سال میلادی پیش میرن والا انگار نمیبند ک داره به زنای بیست ساله خیانت میشههه ادم حرصش میگیره از اداهاتون

یه دکتر متخصص میگفت بایائسگی اصلامیل جنسی کم نمیشه ودرست هم میگفت

حالا میشه یا نمیشه این حداقل برای اقایون بهانه بدی نیست

حالا همه خانمای نی نی سایتی از دم یائسه قدرتمند مستقل شدن که دارن بنا بر سال میلادی پیش میرن والا ان ...

خیانت به ذات طرف بستگی داره به این چیزهای مضخرف نیست اون همکار چه چندش بوده بی سواد خیال میکنه زن یائسه بشه به درد نمیخوره یائسه شدن  فقط نمیتونی بجه بیاری ولی میل جنسی کم نیست 

خیانت به ذات طرف بستگی داره به این چیزهای مضخرف نیست اون همکار چه چندش بوده بی سواد خیال میکنه زن یا ...

حالا تو تا فردا بگو😂کسی ک گارد داشته باشه نسبت به چیزی هیچوقت قبولش نمیکنه حتی اگر از زبون مثلا فلان متخصص هم بشنوه.

خیانت به ذات طرف بستگی داره به این چیزهای مضخرف نیست اون همکار چه چندش بوده بی سواد خیال میکنه زن یا ...

اون اقا اتفاقا دکترای شیمی دارند همه چیو به هم نباید ربط داد

2706