2752
2734
عنوان

کی اینجا دندون روکش کرده 😭😭😭

535 بازدید | 41 پست

امشب رفتم دندون پزشکی برای یه عصب کشی 

اومده پنج تا از دندون هامو تراشیدههههه 😭😭😭😭

وای دارم دیوونه میشم بخدا 

چهارتاش از دندون های جلومه 

خدااااا 

الان راجب بهش میخونم همش میگن که بده 

25میلیون پولش شده دارم دیوونه میشم 

الان روکش بشه رنگش با دندون های خودم متفاوت هست؟؟

توروخدا یکی راهنماییم کنه

وزن اولیه 108⬅️وزن امروز7۶⬅️وزن هدف 69
از دندونای سالم ینی تراشید ؟

قبلا عصب کشی شدن 

می‌گفت اگر روکش نمیکردی چون پوسیده بود بعدا باید میکشیدیش 

حس میکنم دروغ میگه 😭😭😭😭دندونام هیچ درد و مشکلی نداشت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا پنج تا دندون!!! 

من یک دندونم روکش داره فقط دندونای کنارش رو تراشید و خیلی ناراحت شدم برای همین دندون دیگه م رو ایمپلنت کردم که بقیه دندونام اسیب نبینن

اره رنگش مثل بقیه در میاد ولی ی کم طول میکشه بهش عادت کنی

چرا پنج تا دندون!!!  من یک دندونم روکش داره فقط دندونای کنارش رو تراشید و خیلی ناراحت شدم برای ...

من هر چی گفتم نمیخوام می‌گفت الان انجام ندی بعدا باید بیای می‌خوام ازش شکایت کنم 🥺🥺😥

روکش مثل دندون طبیعیه. نگران نباش. اونایی هم که تراشیده چون قابل نگهداری نبوده. فقط همون قسمتش که به ...

خیلی ناراحتم خیییییلی احساس میکنم کار اشتباهی کردم آخه دندون هام خوب بودن 

خیلی پشیمونم 

شوهرم یه عااالمه دعوا کرد باهام 😭😭😭😭 میترسم بعدا بخندم دندون هام تفاوت داشته باشن

عزیزم دکترت راست گفته دندونی ک‌عصب کشی میشه باید روکش بشه این طبیعیه بعدم زوکش چیز بدی نیست اصلا تازه مواظب دندوناته این‌همه استرس بیخوده

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
عزیزم دکترت راست گفته دندونی ک‌عصب کشی میشه باید روکش بشه این طبیعیه بعدم زوکش چیز بدی نیست اصلا تاز ...

فقط میترسم رنگش رو به سیاهی بزنه 

فقط میترسم رنگش رو به سیاهی بزنه 

اصلااا من پریروز روکش گذاشتم انقده قشنگه رنگ خوده دندونامه 

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
2706