2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم  می‌دونم دلتنگی هر طور شده به هر قیمتی اونو میخوای اما بدون اگر اون  پایبند بود که میموند شما اونو با هر شیوه ای هم برگردونی و احساس برد کنی باز می‌ره 

خدانکنه یکی پیچش هرز بشه هر چی می‌خوای سفتش کن 

باز جا میزنه 

خودتو خسته نکن 

برای رفتگان فاتحه بفرست و زندگی جدید شروع کن 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
😂😂

والاااا

بهترش میادد 😂😂

الکی به خودمون این دو روز زندگی رو سخت بگیریم که چی بشه

من یه روزی برای پسرایی که از دست میدادم گریه میکردم، افسوس که تجربه الان رو نداشتم که به کتف چپم بیارمشون 🤦🏻‍♀️

والاااا بهترش میادد 😂😂 الکی به خودمون این دو روز زندگی رو سخت بگیریم که چی بشه من یه روزی برای ...

منم همینطور ،من یه رابطه طولانی رو‌کات کردم ،اوایل ی جوری گریه‌میکردم که چشام گود شده بود ،عاشقش بودم اص ،الان یادم میفته میگم خداروشکر از زندگیم رفت بیرون ،به زندگیمم چندبار برگشت و من دیگه نخواستمش ،با پاتنر دوم که کات کردم دریغ از یه ذره گریه ...به نظرم رابطه اول هر شخصی براش تجربه دردناک ولی خوبی میشع

مرسی عزیزم

اصلا شمع حروم نکنی هااااا دختر

فقط هر پنجشنبه براش فاتحه بخون،ازش دوری کن، قطع ارتباط... یهو شش ماه میگذره به خودت میای میبینی دیگه جایی تو زندگیت نمیتوووونی راهش بدی، دیگع تو خوشت از اون نمیاد. 

و حتی مردها وقتی فاصله بگیری و ازت بی خبر باشن، اگر واااقعا دوست داشته باشن هم دلشون تنگ میشه، هم کنجکاو میشن پیگیرت میشن، اگر هم نشد بدون سرش جای دیگه ای گرمه، تماااام

اصلا شمع حروم نکنی هااااا دختر فقط هر پنجشنبه براش فاتحه بخون،ازش دوری کن، قطع ارتباط... یهو شش ماه ...

اگه دختر خالش دوستت باشه و خودش به اکانت دختر خالش وصل باشه و هردو فکر میکنن که طرف نمیدونه و بعضی وقت ها به جای دختر خالش باهات حرف بزنه این ینی هنوز دوست داره!؟:) 

کوردم
رابطمون خیلی قشنگ بود سر لج و لجبازی من رفت

مجرده الان 

و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست....   از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند.... 💍متاهل لطفا آقایون درخواست ندن .
اگه دختر خالش دوستت باشه و خودش به اکانت دختر خالش وصل باشه و هردو فکر میکنن که طرف نمیدونه و بعضی و ...

چرا با اکانت دختر خاله

مگه مسخره بازیه خب مستقیم با اکانت خودش بیاد

نمیدونم هدفش چیه، شاید براش هیجان داره

این پسر هنوز به بلوغ فکری برای رابطه نرسیده خیلی بچه س، بی خیالش. 

چرا با اکانت دختر خاله مگه مسخره بازیه خب مستقیم با اکانت خودش بیاد نمیدونم هدفش چیه، شاید براش هی ...

ببخشید زیادم میشه ولی لطفاً بخونید:) 

با اکانت خودش نمیاد چون مغروره من کلی فحشش دادم اخرای رابطمون بود که همه دروغاشو فهمیدم کلی دروغ گفته بود که من کات نکنم باهاش و بگم وای چقدر پولدار و باکلاس و...پس باهاش میمونم کات نمیکنم. ولی یه روز، همین چند هفته پیش بود که عکس کف دستمو براش فرستادم خاله روی دستمو دید ذوق کرد گف منم دارم گفتم بفرس اول بهونه اورد که نفرسته ولی من هی گفتم بفرس فلش گوشیشو روشن کرد و تو تاریکی فرستاد قشنگ معلوم بود دست پسره بعد زود زودم همو میبینیم تو بیرون هی نگام میکنه وقتی روبرومه هی بم خیره میشه و نگام میکنه وقتی چیزی میخریدم دختر خالش نمیگف مبارکه ولی این میگه مبارکه میرم سفر میگه مواظب خودت باش و اینا در حالی که دختر خالش سه ساله دوستمه ولی اینارو نمیگفت ب نظرتون هنوز دوسم داره؟:) 

کوردم
2706