2733
2734
عنوان

واقعا براتون مهم نیست ک شوهراتون خواستگاری کیا رفتن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 656 بازدید | 46 پست

شوهرت حق داره باهات دعوا راه بندازه هااا

گذشته ی هرکس برای خودشه و هیچ ربطی به همسر فعلیش نداره .... !!!!

مثلا برای چی شوهرت باید بگه فلان دختر بهم جواب رد داد و ... شخصیت خودش رو بیاره پایین !!!

پس فردا توو یه دعوا همین موضوع رو بکوبی توو سرش !!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوهرت حق داره باهات دعوا راه بندازه هااا گذشته ی هرکس برای خودشه و هیچ ربطی به همسر فعلیش نداره ... ...

من نمیکوبم اوکم حق داره چنین مسعله ای نگ منم چیزایی ک خوردم کردن و پسرایی ک انتخابم نکردن رو نگفتم ولی دوستدارم ت و درد و دلای اونم بدونم 

مقصر خودتی خواستگاری هرکی رفته باشه چ اعمیتی داره مگه برای ما خواستگار نیومده مگه میپرسن کی اومده خ ...

مگ چ اشکال داره بگ مگ چی میشه .نمیخام ک بخورمش یا برم یقه طرف بگیرم دوستدارم بدونم فقط

مگ چ اشکال داره بگ مگ چی میشه .نمیخام ک بخورمش یا برم یقه طرف بگیرم دوستدارم بدونم فقط

بنطرم حتما اگر زندگیتو دوسداری یه مشاور برو 

بااین کارات و منطقت فقط زتدگیتو خراب میکنی

از قدیم گفتن کاه کهنه رو نباید زیاد به باد داد

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
2706