2733
2734
عنوان

دزدی مالیات

63 بازدید | 11 پست

یک شخصی اومد دم مغازه بابام و گفت من در مالیات ار می‌کنم شمارتو بده اینم شماره من بعد زنگ زده میگهفلان شده مالیاتت من کمش کردم ۱ تومن بزن بابامم اعتماد کرده زده بعد فهمیده یارو دزد بوده کد ملیشو داره با شمارشو اسم فامیلشو ولی اون بانکی که پولو زده ادرس ثبت نکرده چیکار کنیم به نظرتون ۱تومن ارزش نداره ولی میخوایم واسه کسه دیگه ای پیش نیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واسه مالیات مگه یکی سرشو میندازه میاد تو مغازه 

وقتی گفته ۱ میلیون باید میفهمیدین

شکایت کنی هم میخوای بگین چرا پول ریختین؟

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
بره بانک بگه اشتباهي واریز کردم به ایت میخام برگشت بخوره بانک برگشت میده

اینقدر که گفتین راحتم نیست

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
یعنی اداره مالیات دیگه خود کارت ملی رو نمیخواد و فقط به کد بسنده میکنه؟ 

نه میگفت جایی رفتید خرید بهتون گفتن کد ملیتونو بدید اصلا اینکارو نکنید من دقیق متوجه نشدم ظاهرا میتونن با یه ترفندهایی مالیات خودشونو بندازن گردن شما 

واسه مالیات مگه یکی سرشو میندازه میاد تو مغازه  وقتی گفته ۱ میلیون باید میفهمیدین شکایت کنی ه ...

بابام فکر کرده رفیق شدن و اینا این از سر رفاقت میخواد واسش کار انجام بده