2733
2734
عنوان

🥲خانما چجوری میشه دل یه مردو نرم کرد؟ 🥺،

| مشاهده متن کامل بحث + 621 بازدید | 64 پست
یعنی چه جوریه؟ پسر ها نگاه خاصی ندارند

اگ کسی شمارو بخواد هر تلاشب برای بدست اوردنتون مبکنه 

من اینو قبلا تجربه کردم بیچاره چقدر تلاش کرد خودشو کشت به این در و اون در زد 

الهی بمیرم من ک باعث همه چی شدم

باشه تو خوبی...
انشا... به هر چی دلت میخاد برسی  ولی بیشتر از قبل مواظب باش، که بازیچه نشی

یه هدیه کوچولو گرفتم بنظرتون بدم بهش برا عذرخواهی؟ یا اثری نداره 

😢😢😢

باشه تو خوبی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی چه جوریه؟ پسر ها نگاه خاصی ندارند

ببین نگاه خاص که ن 

ولی تو رفتاراش.. تو نوع حرف زدنش.. و اینکه اگه شما خانما.. از حستون که فوق العاده قوی هم هس به همراه عقلتون ازش استفاده کنی قشنگ میفهمید نظر طرف چیه 

ببین یکی احترام میذاره.. میگه میخنده چون جنسش اینه و این آدم اگه از کسی خوشش بیاد یه مدت طول میکشه تا به طرف بگه.. ولی یه سری آدم ها هم این کارو میکنن که ومخ طرف و بزنن و بعد یه مدت طرف براشون عادی میشه و ولش میکنن

ولی بهترین راه برا شناخت طرف.. معاشرت با اوست که بفهمی چه اخلاقی و خصوصیاتی داره

مایه اصل و نسب در همه دوران زر است... آنکه صاحب زر است از همه بالاتر است... دود اگر بالا نشیند کسر شان شعله نیست... جای چشم ابرو نگیردگر چه اویالاتر است... شصت و شاهد هر دعوی بزرگی میکنن... پس چرا انگشت کوچک لایق انگشتری..... فولا دو آهن هر دواز یه کوه این برون.... آن یکی شمشیر گردد. دیگری نعل خر است... صاعب عیب خود گو عیب مردم را نگو... هر که عیب خود گوید از همه بالاتر است
یه هدیه کوچولو گرفتم بنظرتون بدم بهش برا عذرخواهی؟ یا اثری نداره  😢😢😢

ببین دختر خوب.. بهترین هدیه که چه دختر و چه پسر میتونن به هم بدن... حس آرامشی هسش که از هم میگیرن و این حس فقط با صداقت و روراستی به دست میاد... الان اصلا بهش هدیه نده چون برعکس عمل میکنه.... اگه قلبی دوسش داری و مطمعنی اونم همین حس و بهت داره... چون تو آزارش دادی. سعی کن اعتمادش به دست بیاری و کاری کنی که کنارت آرامش داشته باشه

مایه اصل و نسب در همه دوران زر است... آنکه صاحب زر است از همه بالاتر است... دود اگر بالا نشیند کسر شان شعله نیست... جای چشم ابرو نگیردگر چه اویالاتر است... شصت و شاهد هر دعوی بزرگی میکنن... پس چرا انگشت کوچک لایق انگشتری..... فولا دو آهن هر دواز یه کوه این برون.... آن یکی شمشیر گردد. دیگری نعل خر است... صاعب عیب خود گو عیب مردم را نگو... هر که عیب خود گوید از همه بالاتر است
ببین دختر خوب.. بهترین هدیه که چه دختر و چه پسر میتونن به هم بدن... حس آرامشی هسش که از هم میگیرن و ...

ته دلش دوستم داره اما ب روش نمیاره و خیلی خسته و شکسته شده 

چند روز پیش ک رفتیم بیرون گرفت همه جای گوشیمو چک کرد ،پیاما،تماسا،مخاطبین ،فضای مجازی ،دایرکتام همه رو

باشه تو خوبی...
دقیقا میخاستم همینو بگم ،قطعا میگه این رفته دوراشو زده و دیده موقعیت من بهتره باز برگشته ب من

بله درسته.. دقیقا منظور منم همین بود... 

دقیقا میخاستم همینو بگم ،قطعا میگه این رفته دوراشو زده و دیده موقعیت من بهتره باز برگشته ب من

اصلا هم موقعیتش بهتر نیست من اونموقع 17سالم بود 

شما عقل یه بچه 17ساله رو یا الان من یکی میذارید؟

باشه تو خوبی...

ببین گذشته از روابط احساسی تون و اینکه میخوای باهاش ازدواج کنی یا نه اگر واقعا بهش انقد بدی کردی که چنین عذاب وجدانی گرفتی به عنوان یک انسان ازش صادقانه معذرت خواهی کن

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن
اصلا هم موقعیتش بهتر نیست من اونموقع 17سالم بود  شما عقل یه بچه 17ساله رو یا الان من یکی میذار ...

از دلش دربیاری میاد خاستگاری ولی دیگه هیچ وقت فراموش نمیکنه اما ب رو نمیاره

2706