2733
2734
عنوان

کنایه زدن مدیر و لبخند زدن من

84 بازدید | 4 پست

سلام خانما شبتون بخیر، من چه اخلاقیه که دارم؟؟؟

مدیرم به من کنایه میزنه و من میخندم شکلی که انگار اصلاا ناراحت نشدم من اصلاا این اخلاق رو ندارم و کاملا صادقانه همکاری می کنمو هر چه درتوانم هست میزارم اما اون کنایه های بدی میزنه مثلا من خودم از خانواده پرجمعیتی هستم و افتخار هم می کنم یک روز میگفت من اصلا برای دخترم، داماد از پرجمعیت نمیخواستم و رد می کردم من اصلاا در مورد مسائل شخصی سوال نمی کنم اما اون مدام حرف میزنه یا مثلا میگا یک نفر از همکارها زنگ زده برای خواستگاری گفته من یک دختر از همکاراتون میخوام ولی دو شرط داره یکی اینکه قد بلند باشه یکی هم سفید پوست باشه بعد به من نگاه می کرد و میگفت بهش گفتم ما چنین دختری نداریم که من هم خندیدمو چیزی نگفتم، یا یکی از همکارا برام گلدون هدیه آورد گفتم مناسبتش چیه اولش حرصش گرفت گفت برای تو آورده تا من بسوزم روز بعدش گفت میدونی یکی دیگه براش آورده و بعد داده به تو منم خندیدم😐😐😐 چطور باید جواب این خانم بی ادب رو بدم واقعا آرامشم گرفته شده

نگران نباش تو در سیطره کامل هستی☘️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همون همه حرفاشو با خنده رد کن تا بیشتر بسوزه.

چند روز پیش جالب بود باا حرص گفت آره این کادو رو واست آورده تا من بسوزم امروز گفت نهه یکی دیگه براش آورده به تو داده 

جالبه یک روز که همینطور از خواستگاران خیالی دخترش می گفت و هعی کنایه میزد، شبش بدون هیچ پیشینه ای میگه قلبم درد گرفته و با اورژانس راهی بیمارستان شده میگفت چند ساعتی فقط تنگی نفس داشتم

با خودم گفتم جوابتو گرفتی... 

آدمها به ازایِ رنج هایی که کشیدن، دیگران رو آزار میدن!  بهش بگو : _کتاب نیمه تاریک وجود _ رو م ...

میدونی خیلی از شوهرش عقده داره میگه تا حرفی میزنه شوهرش میگه مادرت کیه؟ بابات کی بوده خواهر و برادرت مگه چی دارن