2733
2734
عنوان

کدوم قشنگتره؟ 😉❤

90 بازدید | 6 پست

میخوام تو عروسی بزنم

جدیدا مد شده 😂😎💔

تعداد رای : 13
نظرسنجی
سفیده خیلی گوگولیه
8
61%
مشکی قشنگتره
5
38%
سفید با شیشه زرد
0
0%

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آنام هستم،دختری با آرزوهای بزرگ و کوچیک که مطمئنم یه روز بهش میرسم🌱🌻🦋 تیکر تولدمهه 💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببخشید با چه استایلی؟؟😂

بگذار در پناه  شب از ماه  بار  بردارم بگذار  پُر  شَوَم از قطره های کوچک ‌باراناز قلب  های  رشد  نکرده از حجم ‌ کودکان  به دنیا نیامده بگذار  پُر  شَوَم شاید  که عشق  منگهواره 
ببخشید با چه استایلی؟؟😂

لباس مجلسی😎🤌

به من چه عاقا مد جدیده

برا عروسم باید بگیرم💔😂

چه رنگی به لباس عروس میخوره🥺💔😂

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آنام هستم،دختری با آرزوهای بزرگ و کوچیک که مطمئنم یه روز بهش میرسم🌱🌻🦋 تیکر تولدمهه 💗
لباس مجلسی😎🤌 به من چه عاقا مد جدیده برا عروسم باید بگیرم💔😂 چه رنگی به لباس عروس میخوره🥺💔😂

وای نهه بگو داری شوخی میکنییی سفیدددد🤣🤣

بگذار در پناه  شب از ماه  بار  بردارم بگذار  پُر  شَوَم از قطره های کوچک ‌باراناز قلب  های  رشد  نکرده از حجم ‌ کودکان  به دنیا نیامده بگذار  پُر  شَوَم شاید  که عشق  منگهواره