2733
2734
عنوان

عاشق صاحب کارم شدم

959 بازدید | 42 پست

سلام 

18سالمه تو یه خیاطی کار میکنم تو تهران یه صاحب کار 32ساله دارم که مرد ساکت خوش اخلاقیه وقتی اعصبانی میشه خیلی جذاب میشه من خیلی بهش علاقه دارم  یه مدت گذشت پیجش اینستا گرامش پیدا کردم عکساشو دیدم همینجوری که‌کنجکاو شدم فالو وینگ هاشو چک میکردم دیدم یه خانم باهش عکس گرفته گذاشته رو پروفایلش فهمیدم متاهل منم برای اینکه فراموشش کنم از سرکارشون در امدم بعد یه هفته پیام داد گفت چرا نمیایی سرکار از اینا بعد سعی میکنم از دوری کنم ولی نمی تونم دست بالم بسته اس نمی تونم فراموشش کنم روزی ۵۰ بار عکس هاشو نگاه میکنم بنطرتون چیکار کنم خیلی دوست دارم باهاش تجربه کنم  

واقعا که اینهمه پسر مجرد چرا باید به یه متاهل فکر کنی خجالت بکش خودتو جمع و جور کن 

همیشه مادر را به مداد تشبیه میکردم که با هر بار تراشیده شدن کوچک و کوچک تر میشود …ولی پدر یک خودکار شکیل و زیباست که در ظاهر ابهتش را همیشه حفظ میکند ،خم به ابرو نمیاورد و خیلی سخت تر از این حرفهاست ؛فقط هیچکس نمیبیند و نمیداند که چقدر دیگر میتواند بنویسد …بیایید قدردان باشیم …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اول مطمئن شو متاهله 

دوم اینکه اگه متاهل بود پاک کن بلاکش کن برو یه خیاطی دیگه

اگر نبود که هیچ

الله💜یجایِ‌متن‌دیدم‌كِ‌خیلی‌قشنگ‌بودنوشته‌بود:بعضی‌هامعتقدن‌وقتی‌دوگوش‌انسان‌ روکنارهم قرار‹ بدیم‌شکل‌قلب‌ایجادمیشه ›وکلمه‌قلب‌به‌انگلیسی‌میشه: ‹ Heart ›كِ‌‌در وسطش‌کلمه‌گوش‹ Ear › وجودداره :) . .و میگن :♡برای‌تصاحب‌قلب‌کسی‌ابتدابایدیاد‌بگیریدبهش‌گوش‌بدید . .💙′🔓′! ›♥️برچهره ی دلربای مهدی صلوات♥️یدونه صلوات مهمونم میکنی مهربونم💗«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»خُدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱🕊
شما غلط کردی بخوای با مرد متاهل تجربه کنی... روزی صدبار به خودت بگو  ارزش تو انقدر پایینه؟ ک ...

باباشاید زنش نیست

الله💜یجایِ‌متن‌دیدم‌كِ‌خیلی‌قشنگ‌بودنوشته‌بود:بعضی‌هامعتقدن‌وقتی‌دوگوش‌انسان‌ روکنارهم قرار‹ بدیم‌شکل‌قلب‌ایجادمیشه ›وکلمه‌قلب‌به‌انگلیسی‌میشه: ‹ Heart ›كِ‌‌در وسطش‌کلمه‌گوش‹ Ear › وجودداره :) . .و میگن :♡برای‌تصاحب‌قلب‌کسی‌ابتدابایدیاد‌بگیریدبهش‌گوش‌بدید . .💙′🔓′! ›♥️برچهره ی دلربای مهدی صلوات♥️یدونه صلوات مهمونم میکنی مهربونم💗«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»خُدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱🕊

ماقبلا مرغ داشتیم وقتی میخواست بخوابه روتخم تا جوجه بشن  بهش میگفتیم کُپ اومده شاید چندبار پشت سرهم اینجور میشدو دیگه رومخ بود برای همین سرشو میکردیم زیر اب تا کپی ازسرش بیفته توروهم باید سرتو یا زیر اب کرد یا ی جا گرم کرد تا عاشقی از سرت بیفته 

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت
بنظرت بهش پیام بدم بگم متاهلی یامجرد ؟

نمیگه به تو چه؟

از اونایی که کار میکنن زیرزبونشونو بکش

نمیگه به تو چه؟ از اونایی که کار میکنن زیرزبونشونو بکش

اخه میترسم متاهل باشه علکی بهم بگه مجردم 

و اینکه سرکار نمیرم شبا ساعت ۸ تعطیل میکنن میرم اونجا وایمیسم بیاد بیرون بره خونش یواشکی نگاهش میکنم

باباشاید زنش نیست

نباشه فاصله سنی زیاد اینم الان هورمون هاش جابه جا شده

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
2706