2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بستگی به دید خودت داره

من بنده بدی نبودم

ولی خیلی سختی کشیدم

ولی میدونم حواسش به همه چی هست

میدونم که میتونه بالاخره جواب سختیامو بده و تاوان بدیهای بقیه رو ببینم

گاهی ادما فک میکنن فقط تو خوشی  خدا رو دارن

من خیلی جاها ینی بخوام بگما زیادمیشه فقط توهمین جمله خلاصه کنم که اون جاهایی که فک میکنی همه چی تموم شدوکاری ازدست خودت برنمیاد اونجاخدابه دادت میرسه باورکن

خدارابرآن بنده بخشایش است .که خلق ازوجودش درآرامش است.

همیشه و همیشه 

تا حالا تنهام نذاشته

و خیلی وقتا حضورش پر رنگ تر از حد انتظارم بوده 

وقتی همسرم رو سر راهم قرار داد وقتی مادرم رو برام حفظ کرد وقتی پسرم رو بهم هدیه کرد و توی موقعیت های سخت دستمونو گرفت و برامون تبدیلش کرد به موقعیت پیشرفت 🙏🙏🙏

خدای من از خودم باهام مهربونتره 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         

خیییلی وقتها 

آخرین بار همین دو سه هفته پیش به خاطر یه موضوع کوچیک پیش پا افتاده دلم گرفته بود خیییلی گریه میکردم به خدا شکایت میکردم که تنهام و دلم گرفته و بی کسم، به خود خدا قسم فرداش یهو یه اتفاقی افتاد که مطمنم فقط خدا میخواست بگه حرفاتو شنیدم