2752
2734
عنوان

بیاید یه لحظه موضوع مهم

| مشاهده متن کامل بحث + 1512 بازدید | 44 پست
گفتن حالم دگرگون فهمیدم کم سنه یا امتحان میده یا منتظر نتیجس  از تاپیک من برید بیرون تا یه چیز ...

برو بابا دروغگو 

بگو ببینم میخوای چی بگی ؟؟؟؟ بگو تا نی نی یارو صدا کنم‌ کاربری یک روزتو ببنده😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ایشون دیگه نیست کاربری دسته منه راجب ایشون سوال نکنید لطفا من کارم حس ششم و کاری به  داداش ایش ...

مگه میشه اسم عوض کرد؟

من سرونازم🌷                                                              خوشم میاد ریپلایم کنید🌷                                                     اگه این یکسال اینده بی خطر و رو دور تند بگذره کمی اروم میگیرم💜
برو بابا دروغگو  بگو ببینم میخوای چی بگی ؟؟؟؟ بگو تا نی نی یارو صدا کنم‌ کاربری یک روزتو ببنده ...

صدا کن بدبخت عقده ای معلوم نیست کی ر.یده بهت حرصتو اینجا خالی میکنی خیلیم ماشالا پیگیرمنی 

برو بدوز حودتو اینقدر سره من فشار خوردی نیاز به بخیه داری 

من توی دریای چشمات‌نه ؛ توی‌دریای دردام گم شدم
آره۱۶ سالمه😭

دختر جان بارم بندی امتحان رو نگاه کن 

درس هایی که بارم بیشتر دارن احتمالا درس های آخر هستن، با 4،5 درس آخر راحت میتونی نمره بگیری از درس های دیگه هم جای خالی یا صحیح غلط میاد که با روخوانی هم میتونی نمره شو بگیری 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
صدا کن بدبخت عقده ای معلوم نیست کی ر.یده بهت حرصتو اینجا خالی میکنی خیلیم ماشالا پیگیرمنی  برو ...

@niniyar_3    

@niniyar_5    

یه نگاه به این کاربر بی ادب بندازید لطفا  

بعدشم مگه تاپیک زدن بر علیه کاربرا ممنوع نیست؟؟ 

تاپیک زدن بر علیه من ناله و نفرین میکنن

خوب چیزی یاد گرفتید یه تاپیک سرتاسر دروغ میزنید وبرای اینکه بازخواست نشید میگید کاربری عوض شده ،بابا ...

ببین چه چیزایی به من گفته لطفا شما هم نی نی یارو صدا کنید رسیدگی کنند به این بچه مدرسه ای ها

ببین چه چیزایی به من گفته لطفا شما هم نی نی یارو صدا کنید رسیدگی کنند به این بچه مدرسه ای ها

بچه مدرسه ای پارت کرده فشار میخوری؟

انشالله زندگیت از این گوهتر بشه هر روز که بیدار میشم حتما نفرینت میکنم نفرینامم گیراست زندگیت مثه خودت قهوه ای میشه بدو بدو نی نی یار صدا کن لی دفاع بدبخت

2706