2752
2734

بیشتر به دخترای خوشگل و قد بلند که بخاطرش پولدار شدن با پسرای خوشتیپ و پولدار دوست شدن و ازدواج کردن یا کسایی که سفر اروپایی میرن ماشین خونه جواهر و... 

خیلی حسودیم میشه و کلا بهم میریزم و دست از همه چیز می کشم .۲۵ سالمم هست حس می کنم اخلاقم خیلی بچگانه اس

نمیدونم ولی حست درسته بچگونه هم نباشه به هرحال اخلاق خوبی نیست 

در ضمن هر چیزی که از ظاهر زندگی بقیه دیده میشه واقعا خب با اصل زندگیشون فرق داره ممکنه همونی که بهش حسودی میکنه تو حسرت یک لحظه زندگی تو باشه به هرحال هیچ کس کامل نیست خدایی

‏دلم واسه روزایی که خیلی زود آدمارو باور میکردم تنگ شده الان خودشون رو بندازن زیر قطار بازم میگم فیلمشونه ... ......هرگز به جایی که از رنج آن گریخته ای، باز نگرد........

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سعی کن تو ذهنت وانمود کنی که آدم حسودی نیستی همیشه برا هرکی حسودیت شد تو دلت بگو ایشالا همیشه خوشبخت باشه اینجوری هم خودت آروم میگیری هم دیگه حسادت نمیکنی🥲

وزن فعلی ۵۷💪ایشالا تا ۱ تیر وزنم میشه ۵۰💸👄💅
آخه زندگیم واقعا صفر صفر و اصلا هیچی ناعادلانه نیست 

چرا تلاش نمی کنی بهترش کنی؟

‏دلم واسه روزایی که خیلی زود آدمارو باور میکردم تنگ شده الان خودشون رو بندازن زیر قطار بازم میگم فیلمشونه ... ......هرگز به جایی که از رنج آن گریخته ای، باز نگرد........
آخه زندگی واقعا عادلانه نیست 

سعی کن تو هر حالت خودتو بهترین ببینی و ازش لذت ببری

خداروشکر کن که سالمی بیماری خاصی نداره

دوتا پای سالم داری میتونی باهاشون راه بری

شب گرسنه نمیخوابی 

قدرشونو بدون بخدا آدم یه سنگ کوچولو به ناخنش میخوره حالیش میشه چخبره!

وزن فعلی ۵۷💪ایشالا تا ۱ تیر وزنم میشه ۵۰💸👄💅
چرا تلاش نمی کنی بهترش کنی؟

چرا فکر می کنی تلاش نمی کنم؟دارم درس میخونم سرکار میرم بیشتر کارای خونه رو انجام میدم قرآن میخونم یه مدتی مشاوره میرفتم...ولی انگار همه چی بدتر میشه

چرا فکر می کنی تلاش نمی کنم؟دارم درس میخونم سرکار میرم بیشتر کارای خونه رو انجام میدم قرآن میخونم یه ...

پشمامم این همه داری تلاش میکنی و باز میگی صفرم؟ خجالت بکش دختر  

بعدشم تو احساس میکنم خودتو کم می بینی تو به نوبه خودت واقعا داری خوب پیش میری انقدر به خودت سخت نگیر و سعی کن خودتو دوست داشته باشی هیچی با ارزش تر از خودت نیست باور کن