2733
2734
عنوان

قد داداش م ۱۶۵ بدنسازی بره؟

124 بازدید | 12 پست

سلام داداش م ۲۰ سالشع قد ۱۶۵   میگه می خوام برم بدنسازی هیکل بزنم عیب م کمتر به چشم بیاد.  مث هادی چوپان اما من بهش میگم. اینطوری بد تر عیب ت بیشتر به چشم میاد.   اما تو اینترنت نوشته. آدمای عضلانی که قد شون کوتاه عیب شون کمتر به چشم میاد نسبت به آدما لاغر و چاق گرد قد کوتاه .  نظرتون چیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مگه قد کوتاهی عیبه؟ یا مشکل یه چیز دیگه ست؟ 

در کل به نظرم تناسب اندام خوبه حالا به قد یا هرچیز دیگه ای هم ربط نداره 

بزار هرکار دلش میخواد بکنه بابا 

‏دلم واسه روزایی که خیلی زود آدمارو باور میکردم تنگ شده الان خودشون رو بندازن زیر قطار بازم میگم فیلمشونه ... ......هرگز به جایی که از رنج آن گریخته ای، باز نگرد........

بله درست میگه احازه بدید یه انگیزه واسه خودش پیدا کنه

درد من حصار برکه نیست                                                              درد من زیستن با ماهیانی است             که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده 💔🕊                freedom#