2752
2734
عنوان

مهمونیم مثل چی گرسنمه چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 12942 بازدید | 191 پست
مهمونی پنج قاشق برنج؟ ما بعد مهمونی تا چند روز مجبوریم غذای مونده رو بخوریم

وای منم....اون وقت   خواهرشوهرم   بهم میگه  بلد  نیستی پیمونه کنی،،نمیدونه  از استرس   زیاد درست میکنم

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مگم قند نیست چای بخوریم شما میگی کیک اینقدر صبح اب و چای خوردم خودم رفتم نون گرفتم خالی خوردم

ببخشید همچین جایی با این میزان فقرشون میرید مهمونی، غذا رو خودتون بخرید ببرید دور بهم بخورید

از دانشمندان بپرسيد، با فرزانگان سخن بگویید و با تهیدستان هم نشینی کنید
احتمالا اغراق می‌کنه هیشکی واسه مهمون پنج قاشق برنج نمی‌ده لابد میوه یا شیرینی هم قبلش بهشون دادن

اغراق نیست من تجربه وارم جایی رفتیم ازاقوام ..هیچی نداشتن😔ماتوی مسافرت بودیم سرراهمون رفتیم بهشون سربزنیم که دیدیم هیچی ندارن طفلیا ..هرچی همراهمون داشتیم دادیم بهشون وکلی خریدکردیم براشون

مگم قند نیست چای بخوریم شما میگی کیک اینقدر صبح اب و چای خوردم خودم رفتم نون گرفتم خالی خوردم

خب بنده ی خدا نداره 

تو این شرایط کاش نری خونه شون اونا هم خجالت میکشن

خودت برو واسه فردا چند تا کنسرو بخر الانم برو بیرون دور بزن یه بستنی بخور 

دیروز ی پفک خریدم ۴۰ تومنی

خب آدم وقتی خونه همچین کسی میره و باهاش صمیمی هستی بگو من خرید میکنم باهم بخوریم .....

حداقل یه مرغ میخریدی و نان و .....

برهوت که نیست که میگی هیچی نداره .....مغازه هست دست جیب کنید و خرج کنید

اگر صمیمی هستید بگو هوس نون پنیر کردم مثلا یا تخم مرغ بعد بشین بخور 

ولی در کل جایی که وضعشون بده نرو به نظرم هم اون شرمنده میشه هم شما گرسنه میمونی درسته ماکارانی بردی البته ولی کلی گفتم

دارم فکر میکنم بنده خدا چقدر خجالت زده شده که هیچی خونش نیس! چقدر آب شده‌ .چه چیز واجبی پیش اومده بود که خونه کسی برین که هیچی نداره؟

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2706