2752
2734
عنوان

کارما حقیقت داره من خودم پس دادم

126 بازدید | 10 پست

بعضیا میگن الکیه نههه واقعی و من خودم ب شخصه پس دادم 

نمیگم چطور ولییییی هر عملی عکس العملی دارع شاید شما نبینین ک فلانی داره کارما پس میده ولی واقعا هست و هرچقد ک بدی کنی همون میزان پس میدی 

شماام تجربیاتتتونو بگین راجب کارما

رهآ میکنم هر انچه باید رآ🌱🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منو که گا...د رسما😂😐ولی کسی کهه بمن بدی کرده داره راس راس میچرخه

شاید نبینی ولی داره پس میده یا پس میده 

من ک پس دادم کسی نفهمید جز خودم  طوری نیست ک تو بفهمی

رهآ میکنم هر انچه باید رآ🌱🤍

من خیلی وقتا میدونم بخاطر بدیایی که حتی نیتشو داشتم چه کارماهایی سرم اومده ولی رفع شده از سدم

بین اطرافیانمم زیاد دیدم دلمو شکستن و کارما به بدترین شکل گرفت اون هارو ولی اونا متوجهش نبودن و فکر میکردن یه بلا سادس...

هست واقعا،ولی کارما دل آدمو خنک نمیکنه...

منم گرفتار این تاوون پس دادن یا کارما شدم و خیلی عذاب کشیدم اما هیچکس نفهمید چقدر درد داشت. جنسش با جنس گناه خودم فرق میکرد، یعنی از نوع خطایی که من کردم نبود اما نتیجه‌ی همون خطاها بود.

شاید نبینی ولی داره پس میده یا پس میده  من ک پس دادم کسی نفهمید جز خودم  طوری نیست ک تو ب ...

نه خب اونقدر چیز بزرگی بوده که اگه سرش میومد من باید به وضوح میدیدم

مسئله کوچیکی نبود اگه سرش بیاد مثل بمب صدا میکنه

به وقتش تلافی میشه