2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو که نسل جدید هستی دیکه چرا از این کلمه استفاده میکنی😪

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌

الان آقایون سایت از ترشیدگی درت میارن 

ما را حوصله‌ی خریدن نقاب نبود؛ خوشا آنان که خریدند و عزیزند 🩵باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔❌ 
خانما من ی سوال بپرسم پسری ک میگه از شدت علاقه میخام ببوسمت راست میگه؟؟ همه کار میکنه،ب اب و ات ...

هیچی عزیزم تموم پسرارو خودشونو به اب. و اتیش میزنن. 

این بازی برا امروز نیس. 

بازی تمام دوران تاریخِ 

اول فقط میگن بوس... بعد تا میبینن دختر وابسته شده میگن یا بیا خونه. یا تموم. 

اونایی که واقعا عاشقن فقط میان خاستگاری. 

اونایبم که هوس دارن هزارو یک نقش بازی میکنن. 

۲۰ ساله هیچ وقت ترشیده نیست 🥲و کلا به نظرم این کلمه رو به کار نبر به خدا سنی نداری 

من ۱۹ سالمه البته چند ماهه رفتم ۱۹  همیشه فکر میکردم ۱۸ سالگی ازدواج میکنم وقتی شد ۱۹ سالم زانو غم بغل کرده بودم  ولی بعدش به خودم اومدم دیدم واقعا سنی هم ندارم دارم همچین رفتاری از خودم نشون میدم 

تو فامیل ما همه دخترا ۱۶ سالگی نامزادی میشدن ۱۸ ازدواج 

بعد من الان بین دخترای مجرد فامیل دیگه بزرگ ترینش هستن همه هی میگن نمیخوای نامزادی کنی 

اولاش خیلی بهم میریختم ولی الان دیگه میگم مگه چند سالمه 

به خدا بقیه ۲۳  ۲۴ تازه نامزادی میشن ۲۵ تا ۲۸ هم ازدواج آخر هم میگن سنمون کمه 

2706