2752
2734
نه چرا خودتون بکشید خدانکنه فقط بیشتر به این موضوع فکر کنید بچه واقعا خواهر و بردار میخواد خود به خو ...

چرا ما باید به خاطر بچه اول ، به خاطر خودخواهی ،به این دلیل که بچه اول هم بازی داشته یاشه ،دومی رو بیاریم؟ 

خدایا کمکم کن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همون یه جوری میگن روزیشو میاره انگار سالیانه بیش از یک میلیون کودکی که بر اثر سوتغذیه میمیرند همشون ...

نوع نگاه و اعتقادات فرق داره ما به همدیگه و اعتقادات همدیگه قطعا احترام میزاریم 

وا نگاه عمیق رو میشه برامون توضیح بدید نکنه خواهر و برادر داشتن رو خیلی عمیق میدونید خیلی ها شرایط د ...

عزیزم شما خودت تکی ؟؟ خواهر برادر چند تا داری؟

برایه فرج امام زمان صلوات بفرستید🌘��🌍🌍🌍🌍🌍🌍��اللهم عجل لولیک الفرج به حق حضرت زینب
چرا ما باید به خاطر بچه اول ، به خاطر خودخواهی ،به این دلیل که بچه اول هم بازی داشته یاشه ،دومی رو ب ...

بله دقیقا اکثر روانشناسا همین میگن میگن هر فرزندی رو به جای خودش بیارید و دوستش داشته باشید فاصله سنی زیاد بین دو فرزند اصلا خوب نیست اونجوری دوتا تک فرزند داریم

تک فرزندی خیلیم خوبه  همیشه به پسرم میگم برادرهای من کجاست  همون بهتر که تو نداری راحتی

به نظر من پسرا که توی سن بالا اصلا براشون مهم نیست خواهر برادر داشته باشن یا نه 

تک فرزندی شاید برای دخترا سخت باشه

خدایا کمکم کن...
تک فرزندی خیلیم خوبه  همیشه به پسرم میگم برادرهای من کجاست  همون بهتر که تو نداری راحتی

ببخشید ولی دلیل نمیشه چون بردار های شما وصالی بهتون نداشتن بچتون از نعمت خواهر و برادر محروم کنیداا!!!! 

شما بچه بیارید یه جوری تربیتشون کنید که مثل کوه پشت هم بمونن 

شما روزی رو توی چی می‌بینید؟  اگه توی پول فراوان و رفاه آنچنانی  می‌بینید که والا منم با ...

والله شما بیار به من پول بده قول میدم ۹۹ درصد حال افسرده ها رو خوب کنم قول مردونه میدم

اون یک میلیون کودک به خاطر داشتن خواهر و برادر سوء تغذیه گرفتن آیا؟😂😂

عزیزم منظورم اینه که مگه اونا بچه نبودن؟ پس روزیشون کجاست؟ اون کسی که میبینه توان مالی تامین بچه رو نداره نباید بیاره چه تامین مالی باشه چه عاطفی و چه سلامت و امنیت

2706