2733
2734

بله بله🤍

ابوالمالی هستم🦛روح سرگردان👻عاشق سیب زمینی سرخ کرده با سس سیر و چیلی🍟🤤انقدر نپرسین حس ممد بهم چیه اون اگه دوستت داشت میگرفتت💔 با اجنه نسبتی ندارم👿❤️برای شادیم اجماعا فاتح مع الصلوااات ختم کنید🐛☺️ جهت شادی ارواح شما اومدم نی نی سایت🐢 توی تاپیک های حس6 تگم کنید💕رفیق فاب عزرائیل❌️ اذیتم کنین میام تو خوابتون😎💙🌿من خر نیستم گاوم میفهمم🦨

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خانما من ی سوال بپرسم پسری ک میگه از شدت علاقه میخام ببوسمت راست میگه؟؟ همه کار میکنه،ب اب و ات ...

ن دوروغ میگه، یه وقت گول این چرندیاتو نخوری، خودتو دستی دستی بد بخت کنی

شوهر منم میگه ببوسمت، ولی هدفش بوس نیس یه چیز دیگس

خانما من ی سوال بپرسم پسری ک میگه از شدت علاقه میخام ببوسمت راست میگه؟؟ همه کار میکنه،ب اب و ات ...

اگه فقط بوسه بذار دیگه ولی پسرا تو این مرحله به شدت تحت تاثیر مسایل جنسی هستن که حقم دارن خب نمیشه هم با پسری باشی هم نذاری هیچ کاری بکنه.خدا خرماست اینطوری.

2706