2733
2734
عنوان

اهوازیا واقعا همچین رسمی دارین؟

106 بازدید | 6 پست

دوستم همسرش فوت کرده میگه بخاطر رسم و رسوم نمیتونم از خونه بیام بیرون! درسته واقعا؟ میگه فقط در مواقع ضروری برای بیمارستان و... اجازه دارم برم بیرون. بخاطر اینکه خونواده همسر خدا بیامرزش ممکنه براش حرف درست کنن🙄 

این دیگه چه رسمیه؟ خب خدابیامرزه شوهرشو فوت کرده این طفلی که هنوز زنده اس باید زندگی کنه!

و خدایی که به شدت کافیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه

عهه پس دوستم طفلی از وقتی همسرش فوت کرده هربار میخوایم دعوتش کنیم میگه بذارین خونوادهدشوهرم برگردن اهواز بعد... الان نمیتونم بیام برام حرف درست میکنن!

نه بابا😑 شاید این خانواده شوهرش از اون عرب های اصیلن وگرنه اهوازیا اینطور نیستن اصلا اتفاقا خیلی ا ...

نمیدونم اصالتا برا کجا میشن ولی خب باهم عربی صحبت میکنن