2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من تا مدتی بعد ازدواجم بابت یه سری رفتار هاش دلخور بودم اما هرچی بزرگتر شدم دیدم اون عضوی از خانواده مه واقعا بدون خانواده نمیشه زندگی کرد. برای همین کم کم فراموش کردم و گذشتم از رفتار ها و حرفها و کم کاری‌ها و فرق گذاشتن هاش. حالا حال خودم بهتره و روابطم رو هم کنترل شده کردم.

بنظرم این راهی که من رفتم نتیجه بهتری داشت

به خودت اهمیت بده هیچ چیز و هیچ کس مهم نیست مهم اینه که تو حالت خوب باشه تا دیگران هم کنارت حالشون خوب بشه.🌹
من تا مدتی بعد ازدواجم بابت یه سری رفتار هاش دلخور بودم اما هرچی بزرگتر شدم دیدم اون عضوی از خانواده ...

من میام کنترل کنم زنگ میزنه بیا و بعد که من میرم باز با حرفاش زجرم میده اون عین خیالش نیست اما من میام دیگه همش گریه میکنم

منم لطمه روحی شدیدی خوردم 😭😭😭

اونم چون بی موقع منو تنها گذاشت ورفت زیر خروارها خاک😭😭 

ببین بچه نوزاد چقدر کوچیکه و مادر چقدر زحمت میکشه تا بزرگ بشه، بعضیا فرزندشون که بزرگ شد، دیگه ازش خیلی توقع دارن و شاید بارها دلش را بشکنن... ولی مشخصا فرزند هم بارها دل مادر را شکسته😓😓

دلیل نمیشه به مادر بی احترامی کنین

روایت داریم اگه صدبار مادرت را بغل کنی و پیاده به خانه خدا ببری معادل یک شب بیداری و شیردادن مادر نمیشه😢😢 

قدرمادرتون را تا هستن بدونید

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
شاید مشکل از بچه های الان باشه،خداییش خیلی دیگه پرتوقع شدین 

من آخه دیگه سی سالمه ،،،بچه نیستم در واقع دو تا بچه دارم ،،،مثلا میاد جلو شوهر من همش از شوهر اون یکی تعریف میکنه،من میگم اگرم دوسش داری برو به خودش بگو این تعریف هات باعث حسادت و اختلاف میشه

2706