2752
2734
عنوان

خدا ابله تر از من نیافرطده

85 بازدید | 3 پست

همش برای ییماری اطرافیانم در هراسم از وقتی دخترم تبخال تناسلی گرفته ترسم بیشتر بیشتر شده مثلا الان دندون عقل نهفته داره درد امونشو بریده حال من بده دارم میترسم اگه یهو جراحی کنه عقلشو مشکل پیش بیاد خونریزی کنه وهزار فکر احمقانه دیگه

شما ابله نیستی  اضطرابی داری که از حالت طبیعی خارج شده باید مشاوره بگیری

میدونی چند سال پر از اتفاقات بد داشتم فوت مادرم ازدواج سریع پدرم سکته همسرم این تبخال عود کننده دخترم کلا همش قلبم تو حلقمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میدونی چند سال پر از اتفاقات بد داشتم فوت مادرم ازدواج سریع پدرم سکته همسرم این تبخال عود کننده دختر ...

اخی عزیزم 

چون پشت سر هم اتفاقات بد برات افتاده مغزت الان همش منتظر ی اتفاق بد هست 

حتما برو مشاوره تا بیشتر ازین اذیت نشی چون اضطراب به خودی خود درمان نمیشه و هرچی بگذره بدتر میشه