2733
2734
عنوان

عکس کیک دختر 7 سالم🤤😍

1095 بازدید | 62 پست

من کلا خیلی به پخت شیرینی جات علاقه دارم تو تاپیکای قبلیم هست دخترمم علاقه پیدا کرده 

حالا دخترمم از من دستور گرفت پخت عالی بود کیف کردم از کیکای خودم بیشتر بهم چسبید 😍😍

آفریننننن🥰🥰😍

💔سید ابراهیم، مرد مهربان و خدمتگزار ایران، آسوده باش، دیگر وقت استراحت است... اما ما با دل تنگمان چه کنیم، دلمان برای چهره مهربان و صدای دلنشینت تنگ شده، کاش یکبار دیگر در قاب تلویزیون با ما سخن بگویی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این کیک رو دختروتون درست کرده؟چقدر با استعداد

سلام گرد افریدم (برگرفته از شاهنامه) 🧬🏰 عاشق تاریخم به خصوص تاریخ کشورم🫂🏰    عاشق رنگ بژم 🧬  من کامل نیستم و هنوز باید تلاش کنم نه برای اینکه کامل شم برای اینکه خودمو بیشتر دوست داشته باشم🏰🫂  از عاشقان هری پاتر و کیدراما (فیلم کره ای)🫱🏽‍🫲🏻🤝🏻🏰🫂  من از نسل کوروش بزرگ و کاساندان هستم 🏰🧬      تاریخ کشورم پر از عجایب و سربلندیهه و من بهش افتخار میکنمم🫂🤍       یکی از داستانهای زمان هخامنشی: یک خدمتکار زیبا و سختکوش عاشق یه سرباز هخامنشی میشه🫶🏻🤍 ولی بعد جنگ اون سرباز کشته میشه و اون بانوی زیبا و با وقار به اجبار ازدواج میکنه سال ها میگذره و اون بانوی ما از وطنش که ایران بوده دور میشه🥺🫂  بچه دار و نوه دار میشه 🫱🏽‍🫲🏻 یه روز  نوه اش یه سکه از دوره ی هخامنشی نشان مادربزرگ مهربون ما میده مادربزرگ گریه اش میگیره �🫂 و به ایران برمیگرده و به اخرین ارزوش که مردن تو خاک کشور خودش بوده میرسهه🫂🏰🤝🏻🫱🏽‍🫲🏻
این کیک رو دختروتون درست کرده؟چقدر با استعداد

ممنون عزیزم آره من تو سالن بودم مقدار مواد بهش گفتم کلا من تو خونمون کیک زیاد میپزیم کار همزدن کیکا همیشه با دخترم بود این سری تنها پخت 

قالب چند سانت بود؟

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706