2752
2734
عنوان

جاریم ... از اب دراومد😳🫢 هستین بگم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4232 بازدید | 99 پست
شوهر است یا خیارشور 😐

احتمالا چغندر...

ولی طفلکی فقط من میدونم چی گذشته بهش و دم نمیزنه... 

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن «#کبوتر_بی_بال_وپر_من»🤎🖇️ تو چشام نگا کنو دستت و بزار تو دستم🗿🧿ناموسا درخواست ندین، لایک نکنین، اصلا ولم کنیننن🔪🤡 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست

دوستان من نمی‌خواستم تاپیک بزنم میشه بهم بگید من زود رنجم یا نه حق ناراحت شدن دارم ؟ خیلی ببخشید اسی اینجا گفتم 

نامزد من رفته سربازی آموزشی پنج شنبه میاد مرخصی یه خواهرش پیام دادم ذوق کردم گفت آره یه روز میاد تا جمعه توم باهاش ویدیو کال کن  نشد ببینیش تو چت گفت ناراحت شدم خب شاید من بخوام ببینمش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

راه راست چیه بابا... طرف شیطون و درس میده همونو بگو... چقدر حرف زدیم باهاش، اصلا گفتم من خودم بزرگش ...

یه چیزبگم

اینام طرفشون رومیشناسن هیچ بخاری ازش بلندمیشه، میرن دنبال این کارها

وخدایی که بشددددت کافیست❣
یه چیزبگم اینام طرفشون رومیشناسن هیچ بخاری ازش بلندمیشه، میرن دنبال این کارها

ولی خیلی حق بود...

نمیدونم چجوری اصلا کنار میان با خودشون اینجوری زندگی کنن، نمیفهمم

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن «#کبوتر_بی_بال_وپر_من»🤎🖇️ تو چشام نگا کنو دستت و بزار تو دستم🗿🧿ناموسا درخواست ندین، لایک نکنین، اصلا ولم کنیننن🔪🤡 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست
حدس زدم کیه نظرمادرتون چیه؟!

حدس درستی بود... زنداداشمو میگم

نظری نداره.. از اونجایی که زنداداشمو خیلی قبول داشته موقع ازدواج خیلی زیر بار نمیره، باور نمیکنه... میگه اگه شما راست میگین چرا جدا نمیشن از همدیگه 

ولی خیلی حق بود... نمیدونم چجوری اصلا کنار میان با خودشون اینجوری زندگی کنن، نمیفهمم

بله دقیقاهمینه

وقتی طرف زنشوبایکی توخونه روتخت میبیبینه وکاری نمیکنه جزاین چیزی نمیتونه باشه!

فقط کاش وقتی قصدطلاق نداره به شمام چیزی نمیگفت تاقصه بخورین

بله دقیقاهمینه وقتی طرف زنشوبایکی توخونه روتخت میبیبینه وکاری نمیکنه جزاین چیزی نمیتونه باشه! فقط ...

من بیشتر برای خودش نگرانم... تا مرز طلاق رفتن ولی بازم خب... نشد که بشه

حدس درستی بود... زنداداشمو میگم نظری نداره.. از اونجایی که زنداداشمو خیلی قبول داشته موقع ازدواج خی ...

وقتی داداشت خودش داره میگه دیگه حرفی نمیمونه!

مادرتم چون براش سخته،داره خودشوگول میزنه ودرمرحله انکاره فعلا

من بیشتر برای خودش نگرانم... تا مرز طلاق رفتن ولی بازم خب... نشد که بشه

پس ان شاا،،،خیره

فقط کاش وقتی داداشت بخاطربچه اش اینقدرفداکاری کرده،زنداداشتم به خودش بیادوبچسبه به زندگیش

2706