2752
2734

من هیچ وقت پدر و مادر نداشتم انگار.

یعنی پدر دارم. ولی چه پدری که نبودنش هزار بار بهتر از بودنشه. ضربه ها و آسیبایی بهم زده که دشمن خونی به کسی نمیزنه.

مادرم هم آدم بدی نیست. ولی خب نتونسته نقشی داشته باشه تو زندگیم. اونقدر پدرم تحقیرش کرده و کتکش زده که تبدیل به یه موجود افسرده شده که نمیتونه چهارتا جمله با یه غریبه حرف بزنه.

۳۴ سالم شده ولی بخاطر این مساله هرچی خواستگار سنتی پیدا میشه رو همون اول ندیده رد میکنم. چون میخوان یا مامانم صحبت کنن و‌ مامانم نه بلده حرف بزنه باهاشون و نه از ترس بابام جراتشو داره قرار و مداری بذاره.

تو کل عمرم، خدا شاهده تو کللللللل عمرم فقط چند روز از ته دل خوشحال بودم و اونم روزای اول آشنایی با آقایی بود که پارسال باهاش آشنا شدم و از ته دلم دوسش داشتم.

ظاهری و باطنی و اعتقادی همون بود که میخواستم. ولی دریغ که بخاطر بابام اون رو هم از دست دادم و شدم یه آدم افسرده.

گاهی دلم میخواد پناه ببرم به خدا. اما وقتی میبینم جوابی نمیده دلم میشکنه. مگه جز اون کیو دارم؟ بخدا هیشکی...

ولی نگاهم نمیکنه. کاری نمیکنه. دل شکستمو به حال خودش رها کرده...

درک میکنم منم با اینکه خانواده خوبی دارم ولی هیچی خواستگار ندارم هرچی هم از خدا کمک خواستم تا الان جوابی نگرفتم امشب دق کرده بودم آخه هم قیافه دارم هم تحصیل کرده ام و از همه نظر خوبم ولی نمی‌دونم چرا خواستگار ندارم هر نوع دعایی هم خوندم و چله گرفتم ولی هیچی به هیچی اصلا انگار خدا میخواد هر چی می‌خوایم نشه .

'-' !니 곁에 나는 살수있어
درک میکنم منم با اینکه خانواده خوبی دارم ولی هیچی خواستگار ندارم هرچی هم از خدا کمک خواستم تا الان ج ...

میفهمم عزیزم.

منو سنتی زیاد معرفی میکنن. ولی هیچ مورد خوبی تا حالا نبوده بینشون ( از نظر شغلی و اینا) بعد همونا رو هم به جز تک و توک اصن از همون تماس اول رد میکنیم به خاطر این مسائل و اصن به آشنایی نمیرسه.

واقعا دیگه خجالت میکشم وقتی یکی سنم رو میپرسه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میفهمم عزیزم. منو سنتی زیاد معرفی میکنن. ولی هیچ مورد خوبی تا حالا نبوده بینشون ( از نظر شغلی و این ...

خوشبحالت اینجا اصلا کسی معرفی اینا نمیکنه اکثر کسایی هم دیدم عروس شدن تو آرایشگاه کار میکردن عروس شدن ولی خب نمیذارن من اینجور جاها کار کنم .

'-' !니 곁에 나는 살수있어