2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کی پیشنهاد میده ؟ راجب مشخصاتش یا شغلش میگین ؟  منو چطور دختری میبینه ؟

شاید نزدیکه

موهاش فره؟ شغلشم کارمنده؟ 

دریافت نکردم

Loving you is a losing game...💔                             _Arcade                                                                 💜Love yourself 
موهات لخته؟  مجید ی ذره دوست داره نمیدونم

ینی چی یذره🥲 

یعنی نگاه و رفتارش منظور خاصی داره؟

حتی نمیتونی بگی با چجوری آدمی ازدواج میکنم؟

عاشق آنست که حرفش به عمل ختم شود / ورنه هر مدعی لاف زنی عاشق بود
کی ازدواج مکنم؟ غریبس یا فامیل؟ شغلش چیه QUOTE=340447421]دختر؟[/QUOTE] ک

نمیدونم فامیل شغلش کارگر

Loving you is a losing game...💔                             _Arcade                                                                 💜Love yourself 
ینی چی یذره🥲  یعنی نگاه و رفتارش منظور خاصی داره؟ حتی نمیتونی بگی با چجوری آدمی ازدواج می ...

بله خب از چ لحاظ؟

شاید نزدیکه موهاش فره؟ شغلشم کارمنده؟  دریافت نکردم

دوست دختر داره ؟ یکی بهم گفت مامانش خواهرزادشو واسش انتخاب کرده خودشم دودله راسته ؟ میشه هرچی راجبش حس میکنی بگی ؟

راجب خودم چی حس میکنی؟

2706