2752
2734
عنوان

بابام به مامانم خیانت میکنه

331 بازدید | 23 پست

مامانم خودش می‌دونه، ولی نمیدونن که من میدونم

از خیلی وقت پیش فهمیدم، از همون موقع هم نمیدونم باید چه واکنشی نشون بدم

رابطمم نه با مامانم نه با بابام خوب نیست، خیلی اذیتم کرده و میکنه مامانم، جدی هر کاری میکنم نمیتونم باهاش همدردی کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مامانت خیلی گناه داره. از همسر که شانس نداشت، دختر خوبی براش باش. بد خلقی هاشم درک کن. تو همجنسشی، ب ...

درسته ولی هربار که رفتم سمتش پسم زده به بدترین شکل،

منم دیگه علاقه ای به درست کردن رابطم باهاش ندارم

شما نمیخواد اکث العملی نشون بدی مامانت نخواسته بفهمی که کمتر ضربه ببینی مادر بودن خیلی سخته تازه ...

اگه میخواست ضربه نبینم خودش باهام اینجوری رفتار نمیکرد، در مقابل مشکلات دیگم و رفتارای خودش و بابام این کمترین ضربه بود.

نشون که داد اوایل، الآنم زیرپوستی تیکه میندازه ولی کلا خیلی شوهر ذلیله مامانم

مامانت کمبودی واسه بابات گذاشته؟

روزی می آید که دلت برایم تنگ خواهد شد..روزی متوجه جای خالی ام در دنیایت خواهی شد..درست همان روزی که من؛در دست نیافتنی نقطه در زندگی ات ایستاده ام!
منم یه زمانی مث بابات بودم متأسفانه. اما چندساله خیلی تغییر کردم. همه چیز امکان داره.

شما اقا هستی؟

روزی می آید که دلت برایم تنگ خواهد شد..روزی متوجه جای خالی ام در دنیایت خواهی شد..درست همان روزی که من؛در دست نیافتنی نقطه در زندگی ات ایستاده ام!
منم یه زمانی مث بابات بودم متأسفانه. اما چندساله خیلی تغییر کردم. همه چیز امکان داره.

چی باعث میشه که یه مرد متاهل خیانت کنه؟

2706