2733
2734

تا حالا شده در مورد یه بیماری یا مشکلی تبادل نظر های نی نی سایت رو بخونید و بدتر حالتون رو بد کرده باشه؟یا اینکه بعدها متوجه بشید هر چی همه تو اون تبادل نظررگفتن اشتباه بوده و فقط استرس بیخود به خودتون وارد کردید؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

برای خود من خیلی پیش اومده و چیزی که متوجه شدم اکثرا آدمای استرسی میان اینجا درمورد علایم بیماری و مشکلاتشون تاپیک و نظر می ذارن و هر چی آدم نخونه راحت تره 

بهتره آدم هر سوالی رو از اهل فنش بپرسه 

من به مدت پسرم تیک عصبی چشم پیدا کرده بود 

وااااای که نمی دونید با خوندن تاپیک های تیک عصبی کودک چه حال و روزی پیدا کرده بودم زندگیم جهنم شده بود 

علاوه بر اطلاعات غلط،احساسات منفی هم می گرفتم و بعدها فهمیدم الکی اینقد خودم رو اذیت کرده بودم 

اصلا آدم برای هیچ مشکلی مخصوصا بیماری ها نباید سراغ گوگل بیاد

برای خود من خیلی پیش اومده و چیزی که متوجه شدم اکثرا آدمای استرسی میان اینجا درمورد علایم بیماری و م ...

تیک عصبی یعنی مادر سختگیری هستی و اگه همینجوری بری جلو بچه به یه آدم منزوی و افسرده و وسواسی تبدیل میشه

تقریبا به همه ی شاخه های علوم انسانی علاقه دارم. گاهی در مورد فیلم هایی که دیدم و کتاب هایی که خوندم می نویسم. در خواست دوستی قبول نمی کنم مگر اینکه از قبل دلیلشو بدونم.
کاش برامون تعریف میکردی 

من فوبیای مریضی دارم و با هر سرچی در مورد بیماری نابود میشدم با هر نظر .. الان چند ماهه ک سرچ کردن در مورد علائم بیماری و خود بیماری رو برای خودم ممنوع کردپ

تیک عصبی یعنی مادر سختگیری هستی و اگه همینجوری بری جلو بچه به یه آدم منزوی و افسرده و وسواسی تبدیل م ...

اوو !چه زود قضاوت کردی و به نتیجه هم رسیدی!!!😅

واسه همینه که می گم تبادل نظرای نی نی سایت  همه چرت و پرتن !

من به شددت آدم بی خیال و آسونگیری هستم اتفاقا !

منشا تیک بچه م ژنتیکی بود چون شوهرم و خواهرش از بچکی همون تیکو داشتن  و خوب شده 

الانم سالهاست تیک بچه م خوب شده 

من فوبیای مریضی دارم و با هر سرچی در مورد بیماری نابود میشدم با هر نظر .. الان چند ماهه ک سرچ کردن د ...

خوب کردی عزیزم 

آدم اینجا دچار خود بیمار انگاری و وسواس فکری میشه 

هر آدم نادون و پر ادعایی هم میاد اظهار نظر میکنه و حالتو بدتر میکنه 

فقط اینو بدون که نود درصد نگرانیهات الکی و بی دلیل هستند

اوو !چه زود قضاوت کردی و به نتیجه هم رسیدی!!!😅 واسه همینه که می گم تبادل نظرای نی نی سایت  هم ...

تیک منشا ژنتیکی نداره. اسمش روشه تیک "عصبی" 

اگه حرفای اینجا چرت و پرتن می تونی از یه دکتر بپرسی که چه مدل دارویی براش تجویز میشه. آنتی سایکوز یا الباقی آرامبخش های اعصاب. 

تقریبا به همه ی شاخه های علوم انسانی علاقه دارم. گاهی در مورد فیلم هایی که دیدم و کتاب هایی که خوندم می نویسم. در خواست دوستی قبول نمی کنم مگر اینکه از قبل دلیلشو بدونم.
تیک منشا ژنتیکی نداره. اسمش روشه تیک "عصبی"  اگه حرفای اینجا چرت و پرتن می تونی از یه دکتر بپر ...

والا عزیزم من با فوق تخصص مغز و اعصاب صحبت کردم و دکتر پسرم دکتر نصیری اصفهان هستند که آمریکا درس خوندن  و از همه جای ایران میان پیش ایشون

و خداروشکر تیک پسرم هم رفع شد با تشخیص ایشون حالا نمی دونستم ایشون تشخیص نمیدن و شما درستش رو می دونید حتما بهشون میگم با شما تو نی نی سایت مشورت کنن ازتون یاد بگیرن 

تیک منشا ژنتیکی نداره. اسمش روشه تیک "عصبی"  اگه حرفای اینجا چرت و پرتن می تونی از یه دکتر بپر ...

البته ایشون فرمودن منشا زنتیکی داره ولی خب بهشون میگم که شما فرمودین تیک منشا ژنتیکی نداره و میگم اطلاعاتش و درسایی که خونده رو تصحیح کنه از شما یاد بگیره

2706