2733
2734
عنوان

دخترم داره سکته میده منو

407 بازدید | 11 پست

من ماه آخر بارداریم دخترم چهار سالشه چند مدت قبلا اینجوری نبودا خیلی بچه محتاط و آرومی بود الان خیلی لجبازی میکنه مثلا نوشابه رو خالی میکنه رو فرش چیزای خطرناک میکنه تو دماغ و دهنش تا مرز کبودی میره گاهی خونه رو زیر و رو میکنه حس میکنم بخاطر بارداری منه چون مثل قبل انرژی بازی باهاش رو ندارم بنظرتون چی کار کنم بعد تولد بچه بدتر نشه و حس خوبی بگیره از داشتن برادرش

عزیزم دختر منم تقریبا همبن حالت ها شده در حالی ک همه دارن میگن بچه تر بود خیلی آرووم بوده ولی الان خیلی شیطون شده ...

۲ ماه دیگ ۵ ساله میشهو بشدت داره اذیتم میکنه تا حدی ک کنترل از دستم در میره

منم یه بچه ۱ ساله دارم حالا بخاطر حضور اینم شده یا نه نمیدونم اگر فکر میکنم برا سنشونه

ولی من با وجود یه بچه دیگ خیلی خسته میشم هم جسمی هم روحی علل خصوص ک بچه کوچیکم یسره مریضه و علنا پدرمو دراوورده

میشه یه صلوات مهمون زندگیم کنی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

براش کارتون بزار ببینه  تنقلات بخر  بزار نقاشی بکشه مداد میکنه تو دهنش پاستل یا ماژیک بگ ...

کارتون میذارم حتی بیشتر میبرمش پارک پیش دوستاش یا میبرمش خونه مادربزرش با بچه ها بازی کنه مدام بهش میگم تو رو دوست دارم داداشی بخاطر تو داره به دنیا میاد تا باهات بازی کنه ولی بازم لجبازی هاش تمومی نداره

فکر کنم بخاطر بچه دوم این کارو میکنن

نمیدونم ولی خب تک بچه هام تو این سن دقیقا خیلی لج بازی میکنن

من ک واقعا وقت خاصی براش ندارم و دلم میسوزه دلم خوشه ک امسال بنویسمش مهد بلکه یکم مشغول شه

میشه یه صلوات مهمون زندگیم کنی