2733
2734

سر اینکه شوهرم میگه دوتایی بریم خرید عروسی اما خانواده من میگن ما ام بیایم برا کت و شلوار خریدن بحثمون شد 

من به خانوادم گفتم شما بیاید خانواده اونم توقع دارن ببریمشون من دوس ندارم بیان 

مامانم ناراحت شد که وا مامان اونم هوس داره شاید دوس داره بیاد شما باید یه بزرگتر کنارتون باشه 

خودمم حالم بد شد مامانم ناراحت شد گفتم شاید ذوق دارن بیان 

ولی خب شوهرم میگه ما بچه نیستیم که باهامون بیان کسی رو نمی‌بریم 

الان بحثمون شد سر این نمی‌دونم چیکار کنم 

مامانمو نبرم تا ابد یادش میمونه ناراحت میشه ببرم شوهرم غر میزنه دعوامون میشه 

چیکار کنم به نظرتون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عجب شوهری، خب مامان دوتاتون رو ببرین، هرچند من شوهرم دوتایی رفتیم تا حرف و حدیث و دخالت، که بکی بگه اینو بخر این قشنگه اون یکی بگه اونو بخر اون قشنگه تو رودروایسی بمونه آدم، اما اگه ماماناتون ببخشیدا زیاد رو مخ نیستن فقط جفت مامانارو ببرین، از قبل هم با شوهرت حرف بزن تاپیش مادرت غر نزنه که زشت میشه و از همدیگه زده میشن، من سالهاس طوری مدیریت کردم رفتار بین شوهرم و خانوادم خداروشکر تاحالا هیچ دلخوری پیش نیومده

😐😐الان مامانت میخواد راه بیوفته دنبال شما ک چی بشه

همون دیگه هر چی غیر مستقیم میگم نیاز نیست شما بیاید متوجه نمیشن 

آدم مجبور میشه مستقیم بگه الان دوباره دعوامون شد با شوهرم عصابم به هم ریخته 

عجب شوهری، خب مامان دوتاتون رو ببرین، هرچند من شوهرم دوتایی رفتیم تا حرف و حدیث و دخالت، که بکی بگه ...

من خیلی خواستم مدیریت کنم ولی دو طرف خودشون نشون دادن به همدیگه 

خب حالا ببرینشون مادرا رو

چیزی نیس که

من یه سری خریدا رو که میکردیم مثل کت شلوار داماد(عروسی ما مشهد بود و خونواده همسرمم مشهدن)،از مشهد خریدیم که مادر و پدر همسرمم باشن

کاری ندارن که بدبختا

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
2706