2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کاش الان دبیرستانی بودم و‌ درگیر امتحانات 

ولی متاسفانه ۲۷ سالمه و درگیر کارم 

امیدوارم که امتحانات رو با نمره خوب قبول بشید💙

خدا به همرات ای خسته از شب اما سفر نیست علاج این درد راهی که رفتی رو به غروبِ رو به سحر نیست شب زده برگرد
 فردا ۱۵فصل امتحان‌دارم.۶فصل خوندم ۹فصل مونده.ساعت ۱۰ میخام بخونم تا ۳ صب. ۳ تا ۸ونیم هم بشین ...

موفق باشی😁🌹

دریا تا وقتی میخوادت که هنوزغرقش   نشدی وقتی غرقش شدی پست میزنه قانون زندگیای امروزی:))   ............   
کاش الان دبیرستانی بودم و‌ درگیر امتحانات  ولی متاسفانه ۲۷ سالمه و درگیر کارم  امیدوا ...

ممنون انشالله شماهم موفق باشید🌹❤

دریا تا وقتی میخوادت که هنوزغرقش   نشدی وقتی غرقش شدی پست میزنه قانون زندگیای امروزی:))   ............   
مدسییی بنظرت می رسم تا ساعت۳ صب ۹فصلو تموم کنم؟

اره بابا چیزی نیست که حتما میتونی🌹

هیچ وقت اینو ارزو نکن بخدا خیلی فشار رومونه

از فشار کار بدتر نیست 

خصوصا اگه شغل خودت نباشه و کارمند باشی 

یه اشتباه کنی کار تمومه 

منم یه زمانی میگفتم آخیش درس تموم شد و خلاص شدم

اما زندگی ب مرور سخت تر میشه و فشارها بیشتر 

فقط باید ادامه بدی با امید 

خدا به همرات ای خسته از شب اما سفر نیست علاج این درد راهی که رفتی رو به غروبِ رو به سحر نیست شب زده برگرد
2706