2733
2734

خیلی نذر و چله و دعا گرفتم

برای فراموش کردن یک شخص(نه دوست بودیم نه ارتباطی باهم داشتیم )

توی دلم ازش خوشم میومد.... میخوام مهرش از دلم بره

خواستگار دارم عذاب وجدان میگیرم وقتی به یکی دیگه فکر میکنم ازدواج کنم

دوباره چله گرفتم

خواستم این بود اگه به صلاحمه بشع و گرنه کلا فراموش کنم

لطفا افراد زیر ۲۲ سال در تاپیک های من کامنت نزارن و شرکت نکنن چون من به راهنمایی و مشاوره افراد باتجربه تر از خودم نیازم دارم 🙏 
بیخیال بابا 😆 تنها راهش گذشت زمانه چله مله هم اثر نداره شوهرتو بکن زمان درستش میکنه...

نه عذاب وجدان میگیرم وقتی دارم ازدواج میکنم به یکی دیگه علاقه داشته باشم🥺هم اینکه نمیتونم

فقط اون شخصو زیبا جذاب و خوب میبینم...

لطفا افراد زیر ۲۲ سال در تاپیک های من کامنت نزارن و شرکت نکنن چون من به راهنمایی و مشاوره افراد باتجربه تر از خودم نیازم دارم 🙏 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه عذاب وجدان میگیرم وقتی دارم ازدواج میکنم به یکی دیگه علاقه داشته باشم🥺هم اینکه نمیتونم فقط اون ...

عشق یکطرفه ارزشی نداره ده ساله دیگه به این روز خواهی خندید 😂 من دیگه تجربه شو دارم اخه دقیقا همین الاندشما  بودم الان بهش فکر میکنم چندشم میشه از اون شخص 😁😆

عشق یکطرفه ارزشی نداره ده ساله دیگه به این روز خواهی خندید 😂 من دیگه تجربه شو دارم اخه دقیقا همین ا ...

آخه دو ساله!!!

چون شرایطش خوبه مطمئنم از اون بهتر گیرم نمیاد ...همیشه حسرتش میخورم حتی مطمئنم بعد ازدواجم حسرت میخورم

فکر میکردم اون منو دوست داره از توجه و رفتارش و نگاهش...

منم دلبسته شدم....الان فهمیدم توهمی بیش نبوده

دوسال گذشت و خبری ازش نشد  پا پیش نزاشت اگه منو میخواست دوستم داشت میومد خواستگاریم یا اگه شرایطش نداشت ،حداقل منو نامزد خودش میکرد که  کسی دیگه نگیره منو

نمیدونم باهاش خوشبخت میشم یانه 

اصلا نمیدونم آدم خوبی هست یانه ظاهرا که  خوب بود