2752
2734
عنوان

تو آشناها داشتین موردی که آزمایش ازدواجشون بهم نخورده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 24 پست
ببین هر گروه خونی میتونن باهم ازدواج کنن، این که میگن به هم نخورده منظور از نظر کم خونی نباید جفتشون ...

خب چرا به جفت شون قرص آهن نمیدن که ازدواج بهم نخوره ؟

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عه یعنی توجه نکردن

بله یکیشونم بچه دار شد که تالاسمی هست

دو تا هم بچه نمیخوان چند ساله ازدواج کردن خوشبخت هم هستن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13535028/%d8%b1%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%aa%db%8c?page=1
آزمایش خونشون بهم نخورد گفتن ازدواج نکنید بچتون مشکل دار میشه ازدواج کردن و بچه دار شدن و الان خودشو ...

ای وای🫥🫥🫥🫥🫥🫥 حداقل بچه دار نمیشدن چه بیفکر

ای وای🫥🫥🫥🫥🫥🫥 حداقل بچه دار نمیشدن چه بیفکر

دقیقاا دوتا بچرو هم بدبخت کردن خودشون هم بدبخت شدن

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

خالم و شوهرش

ازشون تعهد گرفتن ک اگه بچه ناقص و تالاسمی و خر مشکلی داشتن  بهشون مربوط نیست 

الانم سه تا بچه دارن همه سالم 

آخریه خیلی گوگولی و قشنگه 

اولین بچه اش دختر بود ،دماغ انگار عملی انقد کوچولو قشنگ

لباش قلوه ای وای ک چقد خوش فرم انگار ژل زده

چشاش درشت

بزرگ شه خیلی خوب میشه قیافه اش 

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....
خب چرا به جفت شون قرص آهن نمیدن که ازدواج بهم نخوره ؟

ممکنه طرف کم خونی نداشته باشه خودش این مشکل ژنتیکی ژن نهفته مرد با ژن نهفته زن جفت میشه وبچه میمیره درمان نداره

تو کریم تراز آنی که از نظر دور داری پرورده ی خودرا  یا   دورکنی به سوی خودکشیده ی خودرا  یا  آواره کنی ماوی داده خودرا  یا  به بلا سپاری کسی را که سرپرستی کردی تو و مهرورزیدی (دعای کمیل)
ممکنه طرف کم خونی نداشته باشه خودش این مشکل ژنتیکی ژن نهفته مرد با ژن نهفته زن جفت میشه وبچه میمیره ...

مرسی از توضیحاتت

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌