2733
2734

ومنو. دخترمو با بی پولی زجر میده درحالیکه خودش روزی یه تومن خرج میکنه(نمیدونه که من فهمیدم این موضوعو) 

معلوم نیست بااین یه تومنای هرروزه چه غلطی میکنه عوضی

اگه نداشت ونمیداد دلم نمی سوخت

ولی وقتی داره ونمیده بهم فشارمیاد

کارش هم ازاده خبرش

نگید شکایت نفقه که ماهی 1میلیون بیشتر تعیین نمیکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خورد خوراک خونه تامین میکنه؟؟

اگه تامین کنه، کافیه؟؟؟؟ آدم اگه پول تو کیفش نباشه اخساس ضعف میکنه، اعتماد به نفسش میاد پایین. اونم تو این زمونه که زنها تمام وقتشون و تو بازار و باشگاه و آرایشگاه و کافه و اینا میگذرونن. ضمنا اسی یه بچه هم داره، نیازهای اونم هست

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️
نمیدونم خواهر سوال منم همینه یه تومن چی میخر انشااله که سرطان نصیبش بشه

شما هم همه اوامرش رو اجرا نکن ،،تا زمانی که پول بهت نداده و ماهیانه تعیین نکرده هیچ کاری نکن ،،پس زن گرفته برا چی و بچه آورده زجر بده

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
اگه تامین کنه، کافیه؟؟؟؟ آدم اگه پول تو کیفش نباشه اخساس ضعف میکنه، اعتماد به نفسش میاد پایین. اونم ...

زنها تمام وقتشون و تو بازار و باشگاه و آرایشگاه و کافه و اینا میگذرونن🙄

اینقدر خانمارو مصرف گرا و به درد نخور نشون ندین

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706