2733
2734
عنوان

هذیون بعد بیهوشی

144 بازدید | 19 پست

وای خانما یادم افتاد بگم یکم بخندید.🤣🤣

مامانم بعد عمل پاهاش به هوش که اومد میگفت زنگ بزن به بابات بگو زودتر بیاد منو بگیره من دیگه نمیتونم نامه عاشقانه بدم بهش در و همسایه و خانواده هامون میفهمن آبرومون میره🤣🤣🤣

زودتر بیاد خواستگاری وگرنه به طلافروش سر خیابون میرم گفته باشم

ماهم انقد میخندیدیم می‌گفتیم تو خیلی وقتع ازدواج کردی ۵ تا بچه داری دست بردار 

شماهم خاطرات روز بیهوشیتونو بگید دورهم بخندیم

شاید رفته بوده مرور زندگیش

خانم هایی که میخوان سقط عمدی کنن، از من که خواهر کوچک شمام این حرفو بشنوید، نمیخوام اصلا اذیتتون کنم، خدا شرایطتونو بهتر میدونه، ولی قبل از سقط تو گوگل اینو سرچ کنید (سقط حنین تجربه گر خارجی) و ویدیو هارو ببینید، بعد تصمیم بگیرید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

🤣🤣🤣

فس_فس_کنان_آمدم هستم🙂برای ظهور امام زمان یک صلوات ختم کن عزیزم🙂❤️اگه درآمد یه ناخن کار از بیشتر از یه معلمه!معنیش این نیست که پول تو درس خوندن نیست!!!!به این معنیه که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون!!!😊

من با دوستم رفته بودم برای دوست صمیمیم رفته بودیم آندوسکوپی بعدش این یه راست میخندید تو خیابون که رد می‌شدیم همه نگاهمون میکردن رفتیم رستوران که غذا بخوریم گشنش بود تو یه ساندویچ کوچیک یازده تا فلافل گذاشته بود با کلی مخالفات نشسته بود میخورد با صدای بلندم می‌خندید بقیه رو نشون میداد آبرومون رفت 🤣

2706