2733
2734

سلام دوستان وقتتون بخیر

با یه اقایی نزدیک سه سال توی رابطه بودم و خیلی عاشقشم وقتی باهاش دوست شدم هیچی نداشت تازه از سربازی برگشته بودو شزایط مالیش ولی متوسط بود صبر کردم تا آزمون داد و کارمندی بانک قبول شد

الان یه سال و نیمه کارمند بانکه و ماشین و غیره تونسته بگیره و سر کار و شغل دوماه کات کردیم تا اینکه چند روزخودش زنگ زد شب بود و یه عالمه گریه کرد که هرچی بخوای واست میکنم فقط تو بشو خانوم خونه ت درستم بخون ولی سرکار نمیخوام بری

خیلی خانواده ی سرشناسی هستن و شرایط مالیش هم خیلی خوبه هم خودش هم خانواده ش و خیلی از این باکلاس ها و اینان 

سربازی کرده و ارشد حقوق داره و شغلشم که گفتم ماشین و خونه هم داره

منم که پرستاری میخونم و دوسال و خورده ای دیگه تموم میشم تو شهر خوذمون دانشجو ام ولی علاقه ی زیادی به شغلم ندارم و اون هم با تخصیل مشکلی نداره و میگه ازهر لحاظ تامینت میکنم این چندمین باره توی این سه روز زنگ میزنه و خواهش میکنه و گریه میکنه 

شما بودین چیکار میکردین؟؟

ولی دلیلش روهم بگین

به خودت می آیی و‌می بینی بیشتر از چیزی که انتظارش را داشتی دوام آوردی💚✨🦋

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مجبوری بری سرکار ظاهرتو خراب کنی خسته بشی به خونه زندگیت نرسی؟! 

منم همین رو میگم 

هفته ای دو روز کارآموزی میرم کف پام درد میکنه تا دو روز به زور راه میرم خانوادمم مشکلی ندارن

خودت که شغل آینده ت رو دوست نداری پس بله رو بگو ولی به نظرم بعدا پشیمون میشی  زن باید شاغل باشه باید درآمد داشته باشه تا  هم دستش تو جیب خودش باشه و مستقل باشه و هم دو روز دیگه خدایی نکرده خواست یه تصمیم مهمی تو زندگیش بگیره نگران مشکلات مالی بعدیش نباشه

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
خودت که شغل آینده ت رو دوست نداری پس بله رو بگو ولی به نظرم بعدا پشیمون میشی  زن باید شاغل باشه ...

منم از همین میترسم 

زندگی مثل فیلما نیست که بگم تو‌ مخیط کار دکتر عاشقم بشه و علاوه بر این میترسم که کیس به این خوبی دیگه پیش نیاد واسم 

تنها. عیبش اینه که با کار کردنم مشکل داره وگرنه همه چی اوکیه

اگه از نظر اخلاقی هم خوبه بله را بگو 

اینکه نمیخوای بری سرکار به خودت مربوطه. بهش بگو شاید درآینده دلم خواست خارج بیمارستان تو کلینیک یا مراکز پرستاری که شیفت شب نداره کارکنم ببین نظرش چیه

مشکلش با محیط بیمارستان و شیفته یا کلا خانم خونه دار دوست داره.

درکل توهم شرط بذار از الان نذار سلطه گری کنه برات

خدایا هرچی خیر و صلاحمونه برامون رقم بزن.
بستگی به خودت داره این شرایطو قبول کنی یا ن اما حیف رشته به این خوبی بخونی و بخوای تو خونه بشینی

منم اوایل این رو میگفتم ولی هیچ وقت کار توی بیمارستان رو نمی خواستم همیشه دوس داشتم کلینیک زخم بزنم

اونم گفت اگه شرایط جور باشه و دختر خوبی باشی بهش فک میکنم

فدات شم

مردا گریه اینا تا دلت بخواد قبل ازدواج میکنن

ندید میگم پشییییمون میشی از سر کار نرفتن مثل چی

صرف نظر از مسائل مالی اصلا این شرط بوی تحجر میده...اینا چجور خونواده با کلاسین...به مشکل میخوری

عادت های اتمی و اثر مرکب
اگه از نظر اخلاقی هم خوبه بله را بگو  اینکه نمیخوای بری سرکار به خودت مربوطه. بهش بگو شاید درآ ...

مشکلش شیفت شبه 

درک میکنه که شغل دوس دارم میگه تا دکتری هم خواستی بخون ولی میخوام همیشه نزدیکم باشی 

از لحاظ اخلاقی گاهی بد اخلاقی و بیقراری میکنه این اواخر 

میگه از دوری خسته شدم و میخوام تموم شه بیای ازدواج کنیم

فدات شم مردا گریه اینا تا دلت بخواد قبل ازدواج میکنن ندید میگم پشییییمون میشی از سر کار نرفتن مثل ...

خانواده ش هیچ مشکلی ندارن 

اتفاقا خواهرش کار میکنه و کاردرمانه 

ولی خودش این نظر رو داره

نمیدونم خیلی دو دلم خودمم

ولی هم شرایطش رو دوس دارم هم خودش رو عاشقشم 

هم کار توی بیمارستان رو نمی خوام راستش

میگم که تنها عیبش اینه که کار کردن زن رو قبول نداره و سر این که رابطه طولانی شده گاهی بهونه میگیره که زود تموم کن کاراتو و بیا

2706