2733
2734

من مجردم دنبال یه کار خوب بودم ، اول اسنپ رو امتحان کردم خیلی اذیت شدم دو روز بیشتر ادامه ندادم چون فقط میخواستم مسافر خانم سوار کنم و با اینکه اسنپ رزم فعال بود بیشتر مسافرها مرد بودن و هر بار لغو میکردم ۲ تومن کم میشد ، مردم هم حاضر نبودن لغو کنن چون اخلاق نداشتن!!

تا اینکه اسنپ باکس با سواری رو امتحان کردم ، این مورد خیلی بهتره چون هم کسی سوار ماشینتون نمیشه و مسی اصلا نمی فهمه شغل شما اون لحظه چیه ،هم امنیتش بهتره و در کل راحتین . به نظرم برای خانم ها کار خوب و راحتیه تو اوقات فراغت یه درآمد جزئی کسب کنند ، حجم وسایل هم خیلی کمه زیاد هم بود بگین خودشون جابه جا میکنند ، امیدوارم مفید باشه 😍♥️

مرسی🌹

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

افرین بهت عزیزم😍

چند سالتونه

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
قربونت عزیزم 😍😍 من ۲۵

خدا برکت بده به درامدت

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
چند وقت پیش میخواستم یه چیز بفرستم با اسنپ باوس هزینه از کرج به غرب تهران چقدره

نمیدونم عزیزم من تهران نیستم. میتونید امتحان کنید ، مبدا مقصد رو بزنید مبلغ میاد بالا