2733
2734

دوسش دارما ولی گاهی حس میکنم نکنه بخاطر منافع خودم دوسش دارم ؟ چجوری میشه بیشتر عاشق کسی شد ، پادکستی ، روانشناسی میشناسین این روش هارو گفته باشه و برم گوش بدم عملی شون کنم 

من خیلی مثل بچه ها رفتار میکنم با شوهرم یا باهاش بحث میکنم یا سرچیزای کوچیک باهاش دعوا میکنم قهر میکنیم کلا خیلی اذیتش میکنم ولی اون خیلی صبوره میگه چون دوسم داری اذیتم میکنی🥲ولی من نمیخوام اینطوری باشم میخوام یه خانم صبور و باوقار بشم که خیلی همسرشو دوس داره و حتی تو شرایط سخت زندگی بلده چیکار کنه و حتی اگه به زبون نیاره که شوهرشو دوس داره ولی تو رفتار نشون بده 

شماها چیکار میکنین که به شوهرتون نشون بدین دوسش دارین لطفا اونایی که رابطه سالم دارن نظر بدن

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ببین استارتر به من ثابت شده زنایی که بیشتر شوهراشون و اذیت میکنن عزیزترن‌. اونایی که عاشقن و نمیذارن آب تودل شوهرشون تکون بخوره، غالبا یا خیانت میبینن یا خساست میبینن، یا توهین و تخقیر میشن. کلا مدل مردا اینجوریه.

یه بار این حرف و تو یه تاپیکی زدم، اکثر آقایون تایید کردن

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️
ببین استارتر به من ثابت شده زنایی که بیشتر شوهراشون و اذیت میکنن عزیزترن‌. اونایی که عاشقن و نمیذارن ...

آقا دلیلش چیه واقعا🤔😅

آخه باهاش دعوا میکنم دیگه اونم قهر میکنه دیگه زنگ نمیزنه مثلا یه هفته بیرون سرکاره دیگه تا خونه بیاد زنگ نمیزنه من دلم میپوسه

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 
ببین استارتر به من ثابت شده زنایی که بیشتر شوهراشون و اذیت میکنن عزیزترن‌. اونایی که عاشقن و نمیذارن ...

خدا وکیل چرا ادرس اشتباهی میدین خواهر 

اصلا اینجور نیست

زن با حفظ شخصیت و ارزش خودش میتونه عزیز باشه و بمونه 

اون صحبتی که فرمودید رو با هیچ منطقی نمیشه تطبیق داد

🧔اقا هستم
آقا دلیلش چیه واقعا🤔😅 آخه باهاش دعوا میکنم دیگه اونم قهر میکنه دیگه زنگ نمیزنه مثلا یه هفته بیرون ...

منم مث توام. قصدم ندارم روشم و عوض کنم. اینجوری راضی ترم...من بچه و کم سن و سال نیستما، بعد از کلی شکست و تجربه توی زندگیم، درنهایت به این نتیجه رسیدم که اینجوری باشم. و اتفاقا موفق هم بودم

خدا وکیل چرا ادرس اشتباهی میدین خواهر  اصلا اینجور نیست زن با حفظ شخصیت و ارزش خودش میتونه عز ...

شما آقایون با هیچ منطقی، منطبق نمیشید. ما شمارو بیشتر از خودتون میشناسیم

2706