2733
2734
عنوان

پدر و مادرم خیلی اصرار میکنن...

218 بازدید | 13 پست

هرموقع زنگ میزنم اصرار پشت اصرار با شوهرت بیا اینجا من ۳ روز پیش رفتم بهشون سر زدم جمعه هفته پیش هم با همسرم شام رفتیم موندیم خونشون باز امروز پدرم  که زنگ زدم بشهون اصلا اجازه نمیداد من حرف بزنم مدام میگفت من فردا شب منتظرتونم با شوهرت بیا 

خب شوهر منم روش نمیشه که هرروز بیاد اونجا خودمم دارم درسمو ادامه میدم واقعا وقت نمیکنم یکروز درمیون برم اعصابم بهم میریزه که هی میگن بیا

میدونم پدر و مادره دلشون‌میخااد برم ولی خب منم خونه زندگی خودمو دارم به مامانم میگم مثلا خب مادر من دیروز اونجا بودم کارامو نکردم میگه تو کارت چیه چیکار داری

نمیدونم چیکار کنم

از طرفی میگم یروزی دلم تنگ میشه برای اصرار هاشون از طرفی هم یکم حال روحی ام خوب نیس حوصله ندارم و وقت ندارم برم جایی

حال روحی

چرا حال روحیت بده؟

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تک فرزندی که انقد بهت وابستن؟ اگه تایم دارب وقتی شوهرت سرکاره خودت برو اگه اون دوست نداره بیاد

نه من بچه اخریم یه خاهر دیگ ام دارم  یه نیم ساعتی فاصله هست از خونه ما تا خونه پدرم همسرمم دوست نداره با اژانس  برم خودمم تنهایی میترسم بخام برم

نه من بچه اخریم یه خاهر دیگ ام دارم  یه نیم ساعتی فاصله هست از خونه ما تا خونه پدرم همسرمم دوست ...

تازه ازدواج کردی دور شدی ازشون؟ بهشون رک و راست بگو درس دارم کنکور دارم. هروقت بتونم میام

❤️ی صلوات واسه سلامتی مامانم میفرستی؟ 😢❤️
تک فرزندی که انقد بهت وابستن؟ اگه تایم دارب وقتی شوهرت سرکاره خودت برو اگه اون دوست نداره بیاد

میدونی من خیلی وابسته بودم به خانوادم طوری که اوایل ازدواج شبا گریه میکردم  یکسال هست ک ازدواج کردم قبلا یکروز درمیون میرفتم الان حس میکنم وابستگی ام کم شده هفته ای یک یا دوبار میرم

نمیخام بدونن برا کنکور میخونم اگ قبول نشم بعد هی به روم میارن خوشم نمیاد

آها اونا هنوز عادت دارن روز درمیون بری. اعصابتو کنترل کن بذار هی بگن بیا بیا. درانتها که حرفشون تموم شد بگو نه و تموم کن مکالمه رو. اول 3 روزی برو. بعد چند هفته 4 روزی. همونجوری طولانی کن تا عادت کنن اونام. فکر میکنن تو خونه تنهایی و بیکار حوصلت سر میره برای همون هی اصرار میکنن بیا 

❤️ی صلوات واسه سلامتی مامانم میفرستی؟ 😢❤️