2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حس میکنم ۷ تا پسرمو گذاشتم اون ور دنیا حسِ بدیه فش و لعن و نفرین ب بنگ پی دی نیم🤣🤣🤣🤣 مخصوصا بع ...

عجب کثافطیه این ددی بنگی 

اره سربازی خیلی سخته:/

ولی خب خوبی بی تی اس اینه که تو سربازی آلبوم میدن ،  شنیدم لیدر بی تی اس کامبک داده

چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط میگفت خود را کشتم و درمان خود کردم                            I wana take you somewhere so know I care/But it's so cold and I don't know where / I brought you daffodils in a pretty string/ but they won't flower like they did last spring:)                                                                          همه عمر برندارم سر از این خمار مستی/ که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی 

اصولا سلبریتی بازیگر و خواننده وجود نداره ما ایم که بزرگشون می کنیم ولی طبیعی هستش دوره نوجوانی اینجور فن شدن ها بعدا اصلا یادتون می ره و وقتی یادتون می افته خودتون به خاطر اینجور کارها می خندین 

انسانیت داشته باشیم به معنای واقعی در غیر این صورت فقط یک مخلوق هستیم مثل همه مخلوقات جهان 
آدم عاقل عاشق غیر ممکن نمیشه

عشق کدومه بیشتر شیفتگی هستش برای بعضی ها بعدا آزارشان می افته 

انسانیت داشته باشیم به معنای واقعی در غیر این صورت فقط یک مخلوق هستیم مثل همه مخلوقات جهان 
عجب کثافطیه این ددی بنگی  اره سربازی خیلی سخته:/ ولی خب خوبی بی تی اس اینه که تو سربازی آلبوم ...

اره 🥲

با ریششششش 🤣🤣

وایییی بیان ۲۰۲۵ چارت هارو بترکونیم

منم دانشجوام اون موقع استریم میزنم صدام برسه ب هایب🤣🤣

Aime-moi dans la prochaine vie :)
آره حتی عقلانی هم نیست مردی بیست سال از من بزرگتر 41سالشه

بابا جدی نگیر . من 4 ساله رو کراش اصلیم کراشم رو چند تا سلب دیگه هم کراشم . قرار نیست ازدواج کنی که . کراش رو سلب به نظرم از عشق واقعی راحت تره . چون تو هیچ توقعی نداری از طرف که اره نگام کنه نمی دونم لبخند بزنه . خودتم می دونی کلی طرفدار داره و توقعی ازش نیست

هم اسمه آریانا گرنده  . با افتخار رئالی هستم . اگه بارسایی هستی ریپ نزن   
اره 🥲 با ریششششش 🤣🤣 وایییی بیان ۲۰۲۵ چارت هارو بترکونیم منم دانشجوام اون موقع استریم میزنم صدا ...

😂😂😂🚶🏻‍♀️

چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط میگفت خود را کشتم و درمان خود کردم                            I wana take you somewhere so know I care/But it's so cold and I don't know where / I brought you daffodils in a pretty string/ but they won't flower like they did last spring:)                                                                          همه عمر برندارم سر از این خمار مستی/ که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی 
2706