2733
2734

سلام میگم هفته ۳۴ هستم دیدم تو سایت میگفتن باید چهل بار سوره یوسف روی سیب بخونی ماه هشتم بخوری اما نمیشه که خود ماه سی روزه چطوری چهل بار بخونیم و یا اینکه منظورشون اینه چهل تا سیب بخوریم ؟ حتما باید چهل روز باشه ؟ چطوری هست کسی میدونه

خانوما  تو روبیکا گروه زدیم  که دور هم باشیم کسی خواست بگه لینک بدم  ببخشید اسی🌻

اینجا لینک نمیزارم بخاطر اقایون

میشه برای خانه دارشدنمون یه صلوات بفرستی🌸خدایاشکرت ❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من اصلا نمی‌دونم چطوری هست چهل تا سیب بخورم یا چهل بار سوره یوسف بخونم 

چهل روز چهل روی چهل تا سیب یوسف بخون و بخور،، حالا چهل روزش هم زیاد مهم‌ نیس مهم اینه ک چهل تا یوسف بخونی روی چهل تا سیب 

میگن روی زیبایی بچه خیلی موثره

افتاده درختی که به خود میبالید از داغ تبر به خاک غم مینالیدگفتم چه کسی به ریشه ات زد گفتا؛ آنکس که به زیر سایه ام‌ میخوابید.
چهل روز چهل روی چهل تا سیب یوسف بخون و بخور،، حالا چهل روزش هم زیاد مهم‌ نیس مهم اینه ک چهل تا یوسف ...

فقط ماه هشتم ؟ من که الان هفته ۳۴ هستم چندین بار خوندم ولی چهل بار خیلی زیاده مگه اینکه در روز چند بار روی سیب بخونم سوره یوسف رو و بخورم