2733
2734
عنوان

ببینن کراشم چی میخاد+شات چتش

1474 بازدید | 55 پست

خب ازاولش بخوام بگم ما چن سال همو میشناسیم ولی رابطه مون در حد سلام علیک بود من ازش اومدو بعد چن سال ی پیج فیک زدم و رفتم بهش پیام دادم خیلی طبیعی بازی میکردم طوری ک شک نکنه بعد حرف از رابطه دوستی  کشیدم وسط ک‌ببینیم تنهاس یا ن گفتم رل فامیلی یا غریبه هردوش خوبه ولی غریبه بهتره ریسکش کمه ولی خب فامیلم خوبه همش همو میبینی میتونی زیاد باهاش خلوت داشته باشی گفتم ب نظرمن رابطه در حد بوس فقط اوکیه بیشتر نشه همینطوری چت میکردم تا دیگه شمارمو تو تل داشت میدید وقتی من از اینستا آف میشم اونجا آن میشم فهمید منم منم اول قبول نکردم گفت من ک فهمیدم کی منم دوست دارم اگ اوکی بدی باهم دوست شیم بریم تو رابطه 

بعد این پسره خیلییی مغروره هروقت تووجمع فامیلی میدیدمش اینقدررخودشو می‌گرفت روز ۱۳ بدر باهم خانواده گی بیرون بودیم اصلا محل نمی‌داد تا دیشب ک بهم گفت آره روز ۱۳ تو باغ زیررچشی نگات میکردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم میخام یه قضیه از کراشم تعریف کنمم

میایین تایپیک اخرمم🥲

زن‌اینده ممد‌هستم😍😂(ولی‌خب‌شما‌همون‌حال‌رو‌در‌نظر‌بگیرید)😂کاربری بنده سر دلایلی بسیاررر چرت تعلیق شده و کاربر جدیدد نیستم دوست عزیزززززز!😂🌱طرز‌حرف‌زدن‌شما‌نشانه‌شخصیت‌شماست‌،پس‌توهین‌نکن!با‌تچکررر✨اگر‌امضامو‌میبینی‌برای‌رسیدن‌بهش‌برام‌صلوات‌بفرست🦋💙🥲
2706