2733
2734
عنوان

اگه عربیتون خوبه ی لحظه بیاید

159 بازدید | 25 پست

این سوال یعنی چی ؟چه جوری باید حلش کنم؟

مهم نیست چه هدفی داری،چقدر بزرگ تنها کاری که تو باید انجام بدی تلاش کردن هست،آرزوهات راه رو بلدن🤗💗🌈🌨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فکر کنم انسانی هستی 

چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط میگفت خود را کشتم و درمان خود کردم                            I wana take you somewhere so know I care/But it's so cold and I don't know where / I brought you daffodils in a pretty string/ but they won't flower like they did last spring:)                                                                          همه عمر برندارم سر از این خمار مستی/ که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی 

حذقه این مدلی 

ولی اینجوری معنی میشه ک

مثلا دومی: زندگی دنیا فقط بازی و سرگرمی است 

با فعل مثبت ترجمش کن

ب فا*ل و حس شیشم اعتقادی ندارم اگه تاپیکی ب این عنوان می‌بینید مربوط ب دوست عزیزم خبسابیل هست ک اگه تاپیکاش تموم شه با کاربری من میادش اگه ی تاپیکی نظر مخالف راجع ب این چیزا دادم گارد نگیر چون اون تاپیکا مال من نبوده،  محمدرضا هم کراش خبسابیل هست ن من   

گفته کدوم اسلوب حصر 

گزینه ۲ حصر

و گزینه ۱ اسلوب استثناس 

برا زدن این گزینه هروقت دیدی جملت کامل بود مستثی منه و مستثی داشت بدون اسلوب استثناس ولی اگه ناقص بود حصر

و انما هم نشانه حصر بودن

کاربر جدید نیستم به دلایلی کاربری قبلیم رو تعلیق کردم🚶‍♀️
خوب جملات رو مثبت و منفی میخواد ۲تا ترجمه داره

اها یعنی برا ادات استثتا جملات منفی دوتا ترجمه دارن مننظورش اونه ؟باید گزینه دو رو انتخاب کنم؟

مهم نیست چه هدفی داری،چقدر بزرگ تنها کاری که تو باید انجام بدی تلاش کردن هست،آرزوهات راه رو بلدن🤗💗🌈🌨️
گفته کدوم اسلوب حصر  گزینه ۲ حصر و گزینه ۱ اسلوب استثناس  برا زدن این گزینه هروقت دیدی ...

مرسیییییییی✨

2706