2752
2734
عنوان

نامزدم میگه خنگول بدم میاد

149 بازدید | 9 پست

با نامزدم حرف می‌زنیم چ تماس چ حضوری میگه بهم خنگول منم میگم در جواب میگم خودت خنگی یا میگه تو کند ذهنی میگم نگو میگه خوب دوباره میگه میگه با شوخی میگم چیکار کنم خیلی رو مخمه کاراش حرفاش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باید با جدیت بهش بفهمونی ازین حرفش ناراحت میشی اگر بازم ادامه داد دیگه معلومه ببخشید ادم کم شعوریه

I R ❤ p s  خوش قلب ترین آدم ها اونایی ان که نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان🌱 قلب کارش فقط خون رسانی نیست ؛ گاهی رزق و روزیتون هم میرسونه پس خوش قلب باشید❣️

واضح بگو از این حرفت بدم‌میاد به اقایون باید واضح اون چیزی که میخوای رو بگی

با   تیکه و کنایه و ادا و قهر  متوجه ناراحتی شما  نمیشن

واضح بگو 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
میگم بدم میاد دوباره میگه میگه یادم رفت 

فعلا اولاشه بزار بیفنه تو خرج خونه وام و قسط همچین یادش بره این خوشمزهدبازیاش  حساس نشو شایدم دیده حساسی میخواد اذیتت کنه  بزار بگه با گفتن  اون که شما خنگ نمیشی یه گدت میگه از سرش میفته

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
فعلا اولاشه بزار بیفنه تو خرج خونه وام و قسط همچین یادش بره این خوشمزهدبازیاش  حساس نشو شایدم د ...

عادت کرده چند ماهه زنگ میزنه میگه سلام خنگول میگم میگه خوب نمیگم دوباره میگه

عادت کرده چند ماهه زنگ میزنه میگه سلام خنگول میگم میگه خوب نمیگم دوباره میگه

همون لحظه که گفت خنگول قطع کن