2752
2734

من الان سه ماهه ی دومم.  خیلی خیلی بهتر از ماه های اوله وقتی یادم میاد چجوری بالا میاوردم چقدر گشنگی کشیدم  چقدر وزن کم کردم.  دیگ دلم نمی‌خواد. اون روزا تکرار شه  خیلی سخته قسمت ویار

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مردا نیاید تو تاپیکم. ریپلای نکنید. لایک نکنید    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الهی ک ب سلامت زایمان کنین گلم.دست راست ب سرم من ۶هفتمه و هییییییچ علاعمی ندارم اخه چرااااا

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 

وای منم وقتی یادم میوفته تن و بدنم میلرزه

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
الهی ک ب سلامت زایمان کنین گلم.دست راست ب سرم من ۶هفتمه و هییییییچ علاعمی ندارم اخه چرااااا

الهی آمین.     مال من از هفت هفته شروع شد هنوز کیف کن خواهر 😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای منم وقتی یادم میوفته تن و بدنم میلرزه

من از گشنگی. رو ب موت بودم. ولی ی لقمه غذا از گلوم نمبرفت بالا میاوردم همشو 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی آمین.     مال من از هفت هفته شروع شد هنوز کیف کن خواهر 😂

ینی ی هفته فرصت دارم  

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
خدا اون روزا رو ببره دیگه نیاره. تا اخر ماه پنجم ویارم شدید بود. الان که تو ماه هفتم بهترم ولی بعضی ...

خیلی سخته 🥲 سخت ترین دوران که گذروندم. ویار بود. خداروشکر. الان تموم شد. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ینی ی هفته فرصت دارم    

نمیدونم 😂 شاید از بندگان برگزیده ی خدا باشی. و ویار نداشته باشی.  ولی من از همون. پنج هفته. نتونستم. غذا بخورم. اشتهام از بین رفت و از هفت هفته بالا اوردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706