2733
2734
عنوان

باردارم شوهرم همش تنهام میذاره

267 بازدید | 17 پست

من باردارم و حالم هم خوب نیست، همش افت فشار دارم و تپش قلب میگیرم، شوهرم اصلا درک نمیکنه، همش منو تنها میذاره میره خونه روستایی باباش، الان هم از ظهر رفته هر چی زنگ میزنم نمیاد، چکار کنم؟ دلم میخواد گریه کنم😭روزی صدبار میگم کاش حامله نشده بودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زنگ بزن خواهر مادرت بیان یکی پیشت باشه اثن خوب نیس تواین وضعیت افسردگی میگیری

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 

خاک بر سرش ادم تو حاملگی شوهر میخواد که بهش برسه چه ادم نفهمیه 

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

وقتی حامله شدی باید بدونی که مسعولیت یه نفر دیگه رو قبول کردی ،،،،و اینقد وابسته نباشی 

کدوم مردی نه ماه بارداری ور دل زنش خوابیده که شوهر تو بخوابه؟؟؟

مثلا شوهرت خونه باشه میخواد چیکار کنه ؟؟مگه دکتره؟؟؟

بی خیال ،،،،اکه حالت بده یه شکلاتی چیزی بخور،،،فیلم ببین ،،،بخواب ،،،

یعنی فقط من عجیبم که وقتی شوهرم خونه نیست واسه خودم راحتم 

کارش شیفته، بیکاریهاش میره

تاپیکور قبلیتم همین مشکل داشتی 

عزیزم سعی کن بپذیری باید گاهی بره به پدرمادرش سر بزنه دیگه و تنها بمونی چیز نمیشه نگران نباش 

هم نظر نیستیم درست ولی دشمن همم نیستیم 

تو هم اکه شرایطش رو داری برو خونه مامانت اگنه اصلا فایده نداره خودتو اذیت نکن .شوهر منم همین بود.فقط به خودت و بچه ات ارامش بده بکو قراره مرد و پشتیبانمو به دنیا بیارم

2706