2752
2734

نه 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۵ میلیون پونصد جمع کردم خبر نداره 

یه وقتی لازم باشه بهش میدم میگم از خواهرم قرض کردم که دوباره بزارم سرجاش

دوتا هم گوشواره نوزادی خریدم برای روز مبادا

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

ن ندارم 

متاسفانه یا خوشبختانه نمیتونم ازش پنهان کنم،چ پول خودم باشه چ زحمت کشیه خودش.

پس انداز میکنم اما وقتی نیاز داشته باشه نمیتونم اجازه بدم از کسی بگیره وقتی من دارم یا بخاطرش ناراحت باشه.زرتی رو میکنم 

افسوس که بی فایده فرسوده شدیم...
۵ میلیون پونصد جمع کردم خبر نداره  یه وقتی لازم باشه بهش میدم میگم از خواهرم قرض کردم که دوبار ...

خیلیم خوب

ولی من باشم وقتی لازم باشه بهش میدم میگم ک مال خودمه حداقل خوشحال شه

حالا چطوری جم کردی؟

بله ، فقط گفتم توافقی جدا شدم، نگفتم مقدار کمی از مهریه مو که گرفتم باهاش تونستم یک سهم ،توی یک مغازه خیلی کوچیک شریک شدم 

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی   خدایا به همه اقدامی ها و چشم انتظارها ،فرزندانی سالم و صالح و اهل عطا کن که نور چشمشون هم توی این دنیا و هم اون دنیا باشن   
ن ندارم  متاسفانه یا خوشبختانه نمیتونم ازش پنهان کنم،چ پول خودم باشه چ زحمت کشیه خودش. پس ...

دگه درستش همونه ک موقع نیاز رو کنی ک از کسی نگیری

ولی اگه داشته باشی خوبه. ت ک آخر میخای موقع سختی ب خودش بدی ، پس باشه بهتره

2706